Zavřít reklamu

Také si na Nový rok pravidelně dáváte předsevzetí, jak chcete nejen přes vánoční svátky nabraná kila shodit, abyste na letní sezonu byly do plavek ideálně štíhlí? A jak to dopadne? Nevydržíte déle, než do února? Vybrali jsme pro vás nejlepší aplikace, které vám pomohou dodržet novoroční předsevzetí.

MyFitnessPal

Prvním tipem je globálně oblíbená aplikace pro zdravější životní styl MyFitnessPal. Jedná se o all-in-one tracker potravin, počítadlo kalorií, makro tracker, aplikace pro zdraví a fitness tracker. Aplikace vám umožní dozvědět se o vašich zvycích, vidět, jak jíte, vybírat potraviny chytřeji, najít motivaci a podporu a dosáhnout vašich zdravotních cílů.

Stažení v Google Play

Lose it!

Pokud hledáte personalizovanější aplikaci než MyFitnessPal, skvělou volbou je Lose It. Aplikace vám umožní nastavit si cíle pro hubnutí a sledovat váš jídelníček, jídlo a cvičení. Můžete si vyfotografovat své jídlo k zaznamenání toho, co jste zkonzumovali, nastavit makro dietní cíle pro plány hubnutí a vybrat si vlastní recepty, které přesně vyhovují vašim potřebám.

Stažení v Google Play

Lifesum

Lifesum vám poskytne kompletní jídelní plány pro každý typ stravy a váš cíl, spolu se zdravými recepty, které vám pomohou vytvořit vyváženou stravu. Nabízí také velmi přehledné uživatelské rozhraní pro sledování kalorií. Bohužel, pro synchronizaci se službami třetích stran budete potřebovat placené předplatné, což může být pro některé uživatele překážkou.

Stažení v Google Play

Mealime

Začít s jakoukoli dietou může být těžké. Nejenže musíte sledovat své stravovací aktivity, ale i hodně plánovat. Není snadné nakupovat všechny ingredience pro pečlivou přípravu jídel v rámci konkrétní diety. Proto tady je aplikace Mealime, jež vám pomůže plánovat jídla pro vás a vaši rodinu a vytvářet nákupní seznamy v obchodech s potravinami. Placené předplatné vám umožní přístup k podrobným výživovým údajům, sledování jídelního plánu a exkluzivním receptům.

Stažení v Google Play

BodyFast Intermittent Fasting

Posledním tipem je aplikace BodyFast Intermittent Fasting, která vám umožní získat bezpečný a efektivní plán půstu. Obsahuje recepty, plány půstu, tipy pro koučování a sledování jídla a vody. Pomocí ní se dozvíte, co jíte a jak každá fáze ovlivňuje vaše tělo. Kromě toho budete mít přístup k trenérovi BodyFast, trackerům s časovači a připomenutími a plánům přizpůsobeným vašim stravovacím potřebám a cílům.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.