Zavřít reklamu

Řada lidí má s oslavou vánočních svátků nebo konce roku spojené také popíjení alkoholu. Pokud do této skupiny patříte i vy, a chtěli byste zjistit, jak na tom v průběhu večírku jste, případně za jak dlouho byste zhruba mohli sednou za volant, jistě oceníte naši dnešní nabídku tipů na aplikace pro měření alkoholu v krvi.

AlcoDroid Alcohol Tracker

Aplikace s názvem AlcoDroid Alcohol Tracker vám umožní sledovat vaši průběžnou spotřebu a poskytne vám užitečnou zpětnou vazbu. Stačí, když do ní po zadání potřebných parametrů budete poctivě zaznamenávat co, kdy a v jakém množství jste vypili. Aplikace vám obratem poskytne informaci o přibližné hladině alkoholu v krvi a další užitečné údaje.

Stažení v Google Play

Alkoholmetr

Aplikace Alkoholmetr je užitečný orientační virtuální alkohol tester pro váš Android smartphone. Poté, co zadáte parametry, jako je pohlaví, věk, váha, a samozřejmě údaje o spotřebovaném alkoholu, vám Alkoholmetr přibližně vypočítá promile alkoholu v krvi, díky čemuž snadno zjistíte, kdy je bezpečné znovu sednout za volant.

Stažení v Google Play

Alkohol kalkulačka

Další aplikací, která vám může pomoci s přibližným výpočtem hladiny alkoholu ve vaší krvi a informací o tom, za jak dlouho budete zhruba střízliví a budete moci řídit, je Alkohol kalkulačka. V přehledném uživatelském rozhraní zadáte vše, co je potřeba, a výpočet vám přijde obratem.

Stažení v Google Play

AlcoTrack

Při orientačním výpočtu hladiny alkoholu v krvi vám skvěle poslouží také aplikace AlcoTrack. Ta kromě zmíněného výpočtu nabízí také funkci jakéhosi alkoholového deníku, díky kterému můžete v případě potřeby úspěšně snížit spotřebu alkoholu.

Stažení v Google Play

Alcohol counter

Tato aplikace vám po zadání údajů, jako je vaše váha, věk a pohlaví, spolu se zadáním informací o spotřebovanému alkoholu, vypočítá přibližnou hladinu alkoholu ve vaší krvi. Parametry výpočtu můžete v aplikaci libovolně měnit, aplikace nabízí užitečné a přehledné zobrazení příslušných výpočtů.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.