Zavřít reklamu

Disney+ dorazilo do České republiky teprve letos, nicméně základnu obsahu má skutečně bohatou. Dělí se na produkci mateřské společnosti Disney, ale najdete zde i obsah ze světa Star Wars, Marvelu, Pixaru nebo produkci Star. Pravidelně přitom přibývá nový a nový obsah. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z letošního roku, co na platformě najdete. Jen berte v potaz, že každý má jiný vkus a toto je čistě náš výběr.

Pokud si Disney+ ještě nepředplácíte, můžete tak udělat zde. Když si Disney+ předplatíte na rok, získáte 12 měsíců za cenu 10, předplatné jinak stojí 199 Kč měsíčně.

Filmy

Vražda v Londýně

V londýnském West Endu 50. let se náhle zastaví plány na filmovou verzi divadelního hitu poté, co je zavražděn jeden z klíčových členů štábu. Když se případu ujmou světem unavený inspektor Stoppard (Sam Rockwell) a snaživá začátečnice strážnice Stalkerová (Saoirse Ronan), ocitnou se oba v zapeklité záhadě v okázale špinavém divadelním podsvětí a vyšetřují záhadnou smrt na vlastní nebezpečí.

Barbar

Mladá žena odjíždí do Detroitu na pracovní pohovor. Má sjednaný pronájem domu, ale když dorazí pozdě večer na místo, zjistí, že si stejné ubytování rezervoval neznámý muž. I když jí opatrnost radí, aby to nedělala, rozhodne se v domě přespat. Brzy j dojde, že neočekávaný spolubydlící není zdaleka jediným, čeho by se měla obávat.

Predátor Kořist

Predátor: Kořist se odehrává ve světě národa Komančů na počátku 18. století a je příběhem mladé ženy, vysoce schopné bojovnice, která se zoufale snaží ochránit svůj lid před hrozícím nebezpečím. Pronásleduje svou kořist, a nakonec se jí postaví. Ukáže se, že její kořist je vysoce vyvinutý mimozemský predátor s technicky vyspělým arzenálem, což vyústí v krutý a děsivý souboj mezi oběma protivníky.

Thor: Láska jako hrom

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve než bude pozdě.

Proměna

Příběh filmu pojednává o třináctileté dívce Mei Leeové, která se samovolně proměňuje v obří červenou pandu, ale jen když příliš rozrušená, což je bohužel prakticky neustále. Dívku Mei navíc silně znervózňuje její až příliš starostlivá maminka Ming, která se od své dcery téměř nikdy nevzdálí

Seriály

Obi-Wan Kenobi

Za nadvlády impéria se Obi-Wan Kenobi vydává na klíčovou misi. Tou je záchrana unesené princezny Leiy, ještě jako malé dítě. Celé série je kvalitativně hodně nevyvážená, kdy někde kroutíte hlavou nad myšlenkovými pochody hlavních aktérů, jinde si plnými doušky užíváte ten úžasný svět. A samozřejmě dojde i na Darth Wadera.

Andor

V nebezpečných časech se Cassian Andor vydává na cestu, která z něj udělá hrdinu Povstání. Je to úplně jiné, než Obi-Wan, je to bez světelných mečů, ale je to protkané politikou a pletichařením. Jediná škoda je, že na druhou sérii budeme čekat až do roku 2024 a to, že vlastně víme, jak to s Andorem dopadne (tedy u těch, kdo viděli Rogue One).

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

Jennifer Walters (Tatiana Maslany) má komplikovaný život právničky a svobodné ženy a zároveň dvoumetrové She-Hulk. Je to vtipné, je to trapné, sejdeme se zde se starými známými. Jako jednohubka ze světa Marvelu je to fajn i proto, že to má krátkou stopáž. Hlubší dojmy to ve vás ale pravděpodobně nezanechá.

Jen vraždy v budově

Seriál pojednává o třech cizích lidech, kteří sdílejí posedlost skutečnými zločiny a do jednoho se zapletou, když vyšetřují záhadnou smrt souseda v jejich newyorkském činžovním domě. A rozhodnou se o tom všem nahrávat podcast. V hlavních rolích exceluje Steve Martin, kterému sekundují Martin Short a Selena Gomes.

Starej chlap

Hlavním hrdinou seriálu je bývalý agent CIA, který před lety se svou prací skončil a žije v utajení. Jednoho dne ho ale objeví a chce odstranit nájemný vrah a brzy po něm začnou jít další zabijáci, včetně těch z FBI. V hlavních rolích se zde představí Jeff Bridges a John Lithgow.

Disney+ si předplatíte zde

Témata: , ,

Dnes nejčtenější

.