Zavřít reklamu

Samsung už má ve svém portfoliu několikery sluchátka Galaxy Buds, které jsou špuntové konstrukce, a které nabízejí možnost výměny silikonových nástavců tak, aby vašemu uchu sedly naprosto přesně. Jenže které zvolit? Není to jen o tom, jak si myslíte, že jsou vám v uchu pohodlné, ale i o tom, jak dobře vaše ucho utěsní. Také proto nabízejí možnost testu jak vybrat správnou velikost špuntů.

Po spárování a připojení sluchátek k vašemu telefonu najdete v aplikaci Galaxy Wearable jako jednu z prvních informací to, abyste právě nasazení sluchátek otestovali. Např. nejnovější Galaxy Buds2 Pro nabízejí v balení tři sady silikonových nástavců, aby padla do každého ucha. Když tedy zvolíte možnost Jdeme, začne průvodce ideálního nasazení sluchátek. Nasaďte si tedy sluchátka do uší a vyberte Další. Poté proběhne kontrola, která vám sdělí, jestli vám sluchátka sedí dobře, tedy jestli dobře těsní, anebo jestli byste měli zvolit jiný nástavec.

Výsledek testu je vám potom jasně předložen, a to pro každé ucho zvlášť. Není totiž problém používat pro každé ucho nástavec jiný, je to jen na vás. Když si projdete průvodce nasazením, tak se vám na hlavní stránce aplikace Galaxy Wearable ukážou tipy. Ty mimo jiné říkají, jak provést nové párování již párovaných sluchátek. Pokud se k vašemu zařízení nepřipojí sluchátka automaticky, měli byste vložit sluchátka do jejich pouzdra a potom se jich dotknout na 3 sekundy, dokud nezačne kontrolka pouzdra blikat červeně, zeleně a modře, poté můžete provést nové párování. V Nastavení sluchátek ještě najdete volbu Snadné připojení sluchátek. Pokud máte funkci zapnutou, přepínají se ta na blízká zařízení, aniž byste museli sluchátka odpojit nebo nově párovat. Jedná se o zařízení Samsungu, která jsou přidružená vašemu účtu u společnosti.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.