Zavřít reklamu

Asi se všichni shodneme na tom, že české pohádky jsou ty nejlepší. I když pak máme na výběr z mnoha televizních stanic, snadno se stane, že v nich nenajdeme nic, na co bychom se chtěli aktuálně dívat. Od toho jsou zde VOD služby, které nám vytrhnou trn z paty. Zde tak najdete nejlepší vánoční filmy na Disney+.

Pokud si Disney+ ještě nepředplácíte, můžete tak udělat zde. Když si Disney+ předplatíte na rok, získáte 12 měsíců za cenu 10, předplatné jinak stojí 199 Kč měsíčně.

Strážci galaxie Sváteční speciál 

Strážci galaxie se vydávají na planetu Zemi, aby pro Petera Quilla sehnali dokonalý vánoční dárek, kterým není nikdo jiný než legendární herec Kevin Bacon. Samozřejmě je to o vtipných scénkách, ale i hudebních číslech. Navíc se zde dočkáme jednoho nečekaného odhalení s ohledem na rodinu Petera.

Sám doma a Sám doma 2 

Když McCallisterovi odjíždějí na dovolenou, nechají doma jen jedinou věc, a tou je Kevin, jejich osmiletý syn. A když se dva nešikovní lupiči pokouší dostat do domu, Kevin musí úplně sám bránit svůj domov a přelstít lupiče ve válce, kterou vede jediným způsobem, který zná. V platformě najdete i pokračování odehrávající se v New Yorku a pak další už ne tolik povedené díly, které staví na hlavním nápadu.

Ukradené Vánoce Tima Burtona 

Jack Skellington je oblíbený vládce městečka Halloween, který dohlíží na tvoření všech morbidních potěšení, hrůz a překvapení. Jack je svou každoroční neměnnou rutinou absolutně znuděný. Jednoho dne se ocitne v sousedním Vánočním městě a za zvuků vánoční hudby prozkoumává zdejší tradice a obyvatele. Rozhodne se, že unese Santu Clause a uspořádá si Vánoce podle vlastních představ.

Vánoční koleda 

Ebenezer je lakomý, starý lichvář, který nenávidí všechny a všechno, včetně Vánoc nebo svého synovce Freda. O sedm let později, je opět Štědrý den, Ebenezer odmítá Fredovo pozvání na vánoční večírek a odmítá přispět na charitu. Jde domů, kde se mu zjeví duch jeho zemřelého partnera, který ho varuje, aby se zřekl života lakomce a začal dělat pokání, jinak ho čeká v posmrtném životě tvrdý trest.

Ledové království 

Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. Disney+ nabízí i pokračování a spoustu dodatkového obsahu, jako seriál s Olafem atd.

Doba ledová 

Pravěký lenochod Sid zaspal migraci a snaží se ostatní dohonit. Cestou potká nosorožce Franka s Carlem, kteří se rozplývají nad zřejmě poslední pampeliškou, ale jakmile ji Sid uvidí, sní ji. Tím ovšem nosorožce naštve a ti ho začnou honit. Na útěku potká Sid mamuta Manfreda, díky němuž ho nosorožci nerozsápou. Sid se rozhodne jít s Manfredem, i když ten nejde na jih jako všichni ostatní… A do toho je zde ještě jedno ztracené dítě a tygr Diego.

Popelka 

Děj snímku Popelka sleduje osudy mladé Elky (Lily James), jejíž otec, kupec, se po smrti její matky znovu ožení. Elka má svého tatínka velice ráda, a tak se snaží ke své nové maceše (Cate Blanchett) a jejím dvěma dcerám Anastázii (Holliday Grainger) a Drizele (Sophie McShera) chovat vstřícně, a dělá všechno proto, aby se ve svém novém domově cítily dobře. Když ale Elčin otec nečekaně zemře, Elka zjistí, že je vydána na milost své nové žárlivé a kruté rodiny. 

Kráska a zvíře 

V hrané adaptaci animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince.

Prokletá romance 

Od svatby Giselle a Roberta uplynulo už 15 let, ale Giselle přišla o iluze s ohledem na život ve městě. Rozhodne se přesunout svojí rozrůstající se rodinu do ospalého městečka ve snaze najít pohádkovější život. Jde o pokračování hitu Kouzelná romance, kterou v platformě najdete také.

Santa Claus 

Scott Calvin je otcem desetiletého syna Charlieho. Neustále má málo času, skoro nikdy nedokáže vyzvednout syna včas od bývalé manželky. Celý jeho život se změní v okamžiku, kdy za něj nečekaná událost vyřeší otázku, jestli má Charliemu říct, že Santa Claus neexistuje. Když se synem vyběhne před dům, uvidí na zemi ležet Santa Clause, který právě spadl ze střechy. Ten má u sebe kartičku, podle níž ho má nálezce zastoupit. 

Disney+ si předplatíte zde

Dnes nejčtenější

.