Zavřít reklamu

I když jsou smartphony v současnosti samy o sobě opravdu výkonnými zařízeními, jejich používání si můžete s nápaditými doplňky o něco zefektivnit. Jaké užitečné příslušenství vám nesmí v roce 2023 chybět?

Pexels 1
Zdroj: pexles.com 

Držák na mobil do auta 

O tom, že je držák na mobil do auta praktickou vychytávkou, snad polemizovat nemusíme. Během jízdy zvyšuje bezpečnost celé posádky a využijí ho nejen lidé, kteří mají potřebu vyřizovat neustále všechny důležité i méně důležité telefonáty. Prostřednictvím pár ťuknutí si také jednoduše nastavíte navigaci a dostanete se tak do vytouženého cíle, aniž byste spustili oči ze silničního provozu. 

Externí nabíječka 

Pokud s sebou nenosíte powerbanku, zřejmě se vám už někdy stalo, že jste museli zápasit s posledním procentem na vašem chytrém telefonu, abyste z něj vytáhli potřebné informace. Šikovná externí nabíječka je zachráncem, který dodá šťávu vašemu telefonu v každé situaci bez ohledu na to, jestli si potřebujete zavolat, nebo si jen musíte vyfotit roztomilé kotě. A pokud si pořídíte bezdrátovou powerbanku, dokonce ani nemusíte zápasit s žádnými otravnými kablíky.

Pexels 2
Zdroj: pexels.com 

Obal na telefon 

Vnější design chytrých telefonů je v současnosti jedním z lákadel pro koupi toho konkrétního modelu. Bez správného obalu na telefon však brzy o jeho atraktivní provedení přijdete a zůstane vám jen smutná schránka s mnoha škrábanci z kabelky, případně prasklinami způsobenými nevyzpytatelnými pády telefonu. Tento šikovný pomocník ochrání zevnějšek vašeho smartphonu, a když se jednou rozhodnete nahradit jej novějším modelem, můžete se v inzerátu pyšnit bezvadným vzhledem, který zvyšuje jeho hodnotu. 

Tvrzená skla a ochranné fólie 

Další neodmyslitelnou součástí vašeho chytrého telefonu by se měla stát ochrana displeje ve formě tvrzeného skla, případně ochranné fólie. Přestože výrobci slibují stále odolnější materiály použité při výrobě vašeho telefonu, dodatečná ochrana nikdy není na škodu. Tyto vychytávky ochrání displej vašeho chytrého telefonu před škrábanci.

Pexels 3
Zdroj: pexels.com 

Bluetooth sluchátka 

Otravné dráty se během pár let staly minulostí v mnoha oblastech a jinak tomu není ani ve světě sluchátek. Bluetooth sluchátka jsou proto rozumnou investicí. V dnešní uspěchané době, kdy lidé nemají pár minut nazbyt, někdy trvá rozmotávání kabelů celou věčnost. Dejte sbohem těmto komplikacím a vychutnávejte si hudbu či podcasty hned a bez starostí.

Dnes nejčtenější

.