Zavřít reklamu

Pokud jste předplatiteli streamovací platformy HBO Max, nachází se zde množství vánočního obsahu, který se vám pokusí zpříjemnit nejoblíbenější svátky roku. Připravili jsme pro vás výběr toho nejzajímavějšího, co v síti najdete.

8bitové Vánoce

Zábavný příběh plný dětských dobrodružství se odehrává na předměstí Chicaga na konci 80. let minulého století. Hlavním hrdinou je desetiletý Jake Doyle, který se snaží získat k Vánocům nejnovější a nejlepší videoherní systém.

Vánoční záhada

Před sto lety našel malý chlapec několik Santových kouzelných zvonků, které jeho rodnému městečku přinesly dlouhé období prosperity. Nyní, jen několik dní před Vánocemi, zvonky zmizely a skupina dětí musí tento záhadný případ vyřešit.

Vánoční příběh

Blíží se Vánoce a malý Ralph (Peter Billingsley) má velký sen. Rád by si pořídil krásnou pušku Red Rider od komiksového hrdiny, kterou jde obdivovat před výlohu obchodu. Ralph ale neví, jak přesvědčit rodiče, aby mu pušku koupili.

Nový vánoční příběh

Ralphie v pokračování oblíbené sváteční klasiky vyrostl. Musí se vypořádat s Vánocemi a vším, co přinášejí, tentokrát jako otec. Peter Billingsley se vrací v roli, díky níž se děti všech věkových kategorií těší na vánoční ráno jako na žádné jiné.

Vánoční skřítek

Buddy, který vyrostl v říši Santa Clause, odjíždí do New Yorku, aby našel svého otce. Zjišťuje, že má 10tého bratra, který vůbec nevěří na Santa Clause, a co je horší, že rodina zapomněla na smysl vánočních svátků. Musí to tedy napravit…

Vánoce na place

Hollywoodská režisérka Jessica je proslulá svými vánočními klasikami. Když se na place objeví výkonný ředitel televize Christopher a vyhrožuje, že zastaví natáčení, Jessica se ze všech sil snaží svůj nový film zachránit. Sama v něm totiž žije!

Vánoční harmonie

Zpěvačka a skladatelka Gail (Annelise Cepero) se může zúčastnit zásadní soutěže – příležitost, která se naskytne jedinkrát za život. Vydá se na dalekou cestu, ovšem dostane se jen do Harmony Springs v Oklahomě. Tam se její putování, rozpočet i všechny velké naděje zhroutí. Do vysněného vánoční vystoupení v iHeartRadiu zbývají pouhé dva týdny. Gail dá na radu místního všeuměla Jeremyho (Jeremy Sumpter) a ujme se skupinky nezvedených dětí, které touží vystupovat na vlastním vánočním galavečeru. Gail se s Jeremym sblíží, ale pokud si chce splnit svůj životní sen, musí opustit muže i město, které si zamilovala… V jedné z hlavních rolí se objeví také Brooke Shields.

Gremlins

Jeden z divácky nejúspěšnějších filmů osmdesátých let se odehrává v čase vánočním, kdy pan Peltzer koupí v zapadlém krámku Čínské čtvrti pro svého syna Billyho neobvyklý dárek: mogwaie, malé zvířátko připomínající medvídka. Chov zvířete má však pevná pravidla. Nesmí na světlo, nesmí se namočit a nesmí se krmit po půlnoci. Všechny zákazy samozřejmě Billy, i když nevědomky, poruší a výsledkem jsou ulice plné podivných a notně škodolibých příšerek, které začnou ničit celé městečko a terorizovat jeho obyvatele. Je na Billym, aby se s pohromou vypořádal.

Velká vánoční jízda

Počítačově animovaný 3D snímek Velká vánoční jízda studia Aardman konečně nabízí odpověď na otázku, která nedá spát žádnému dítěti: Jak jen to Santa dělá, že dokáže během jedné noci nadělit všechny dárky? Odpovědí na ni je existence Santovy provozní základny ukryté pod Severním pólem, která je plná veselí a té nejmodernější techniky. Jádrem celého filmu je ale příběh, jehož složky jsou jako vystřižené z klasického vánočního příběhu – úsměvně nefunkční rodina a nečekaný hrdina: Santův nejmladší syn Arthur.

Speciál – Hra o trůny

Šťastné a veselé to rozhodně není, ledu a mrazu je tam ale dost. Pokud máte mezi svátky opravdu hodně času a dosud jste se Hrou o trůny neměli co dočinění, je na čase to změnit. Zabere vám to jen 67 hodin a 52 minut čistého času. Do toho ale nepočítáme aktuální Rod draka.

Témata: , , , , ,

Dnes nejčtenější

.