Zavřít reklamu

V Google Play Store najdete opravdu obrovské množství všech možných aplikací s různými účely. Není tedy divu, že se zde nachází i spoustu aplikací, které své využití najdou zejména o Vánocích. V dnešním článku si představíme pět z nich.

Vánoční zvoneček

Ježíšek je zkrátka jenom jeden, a je tedy riziko, že zrovna k vám domů nestihne dorazit včas, aby mohl u stromečku zazvonit zvonečkem. Naštěstí je tu aplikace Vánoční zvoneček, která Ježíškovu práci odvede za něj – na vás jenom je, abyste vybrali požadovaný tón a nastavili vše potřebné.

Stažení v Google Play

Cross DJ

Nebaví vás koledy, linoucí se z rádia i televize? Můžete si u stromečku zahrát na DJe, a oblažit své bližní vlastnoručně namixovanými skladbami. Pomůže vám k tomu aplikace s názvem Corss DJ – dj mixer app, která funguje svým způsobem jako šikovný mixážní pult. Ovládání aplikace si jistě brzy osvojíte.

Stažení v Google Play

Charades!

U stromečku si s vašimi blízkými můžete také zahrát zábavné šarády. Jedná se o hru, ve které vám bude aplikací vylosována role, kterou musíte hádat. Slovo, které máte hádat, se objeví na displeji mobilu, který si přidržíte na čele tak, aby jej mohli vidět jen ostatní. Těm budete následně klást otázky, a na základě odpovědí budete muset uhádnout, kdo jste.

Stažení v Google Play

Christmas Carols

Patříte spíše k milovníkům koled z celého světa? Vylepšete svou vánoční náladu s pomocí aplikace Christmas Carols, která vám přehraje některé z nejznámějších vánočních skladeb. V tomto případě se jedná pouze o melodie. Knihovna koled je průběžně aktualizována.

Stažení v Google Play

Breathe

Všichni víme, že Vánoce by měly být svátky klidu. Stejně dobře ale víme, jak těžké je toho reálně dosáhnout. Pokud náhodou uprostřed té vší sváteční nádhery pocítíte stres, nervozitu nebo jakékoliv jiné nepříjemné pocity, vyzkoušejte řízené relaxační dýchání v aplikaci Breathe. Najdete zde skupinu základních dechových cvičení, která vás zaručeně vrátí do zenu.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.