Zavřít reklamu

Vánoce i oslavy příchodu nového roku jsou kromě jiného pro mnohé z nás také skvělou příležitostí, jak si zahrát na barmana a předvést své schopnosti mixování drinků, případně se naučit něco úplně nového. Je pochopitelné, že všechny recepty na drinky nemůžete znát zpaměti. Právě proto se hodí využít aplikace na míchání drinků a koktejlů.

Mixological

Mixological je skvělá aplikace pro všechny začínající i pokročilé domácí barmany. Jedná se o virtuální „kuchařku“, která vás naučí v domácích podmínkách skvěle míchat všechny možné druhy koktejlů. Může se pochlubit komplexním vyhledáváním, variacemi na jednotlivé recepty a spoustou dalších skvělých funkcí.

Stažení v Google Play

My Cocktail Bar

Další skvělou aplikací, kterou můžete využít při přípravě vánočních nebo silvestrovských koktejlů, je My Cocktail Bar. My Cocktail Bar vám umožní na základě vámi zadaných ingrediencí vybírat z hromady receptů na lákavé alkoholické i nealkoholické koktejly, které si můžete pohodlně připravit v prostředí domova.

Stažení v Google Play

DIY Cocktail Bar

DY Cocktail Bar je přehledná, skvěle ovladatelná a užitečná aplikace pro všechny, kteří si chtějí doma zahrát na barmany. Najdete zde spoustu receptů na nejrůznější koktejly z celého světa, knihovna receptů je navíc neustále aktualizována. V aplikaci můžete také vyhledávat podle názvu, typu použitého alkoholu nebo přísad. DIY Cocktail Bar nabízí také offline režim.

Stažení v Google Play

Shake and Strain Cocktail Recipes

V aplikaci s názvem Shake and Strain Cocktail Recipes najdete spoustu užitečných a návodných videí od YouTube barmana Steva. Videa jsou krátká, stručná, a dostatečně srozumitelná, aplikace nabízí funkci vyhledávání i filtrů, možnost vytvoření vlastní sbírky receptů a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Cocktail Hobbyist – Recipes

Název této aplikace hovoří dostatečně výstižně sám za sebe. Cocktail Hobbyist je aplikace pro všechny, kteří mají přípravu koktejlů jako koníčka. Najdete zde spoustu podrobných a dokonale srozumitelných návodů, s jejichž pomocí si krok za krokem připravíte ty nejlepší koktejly. Cocktail Hobbyist nabízí  možnost vyhledání vhodných receptů podle zadaných ingrediencí nebo třeba možnost vytvoření vlastních unikátních receptů.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.