Zavřít reklamu

Říká se, že nic nepotěší tak, jako vlastnoručně vyrobený dárek. Nemusíte svým blízkým zrovna vyřezávat velblouda ze dřeva. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro origami, háčkování, nebo jiný druh ruční výroby. Máme pro vás 5 tipů na aplikace, které vám při výrobě vánočních dárků spolehlivě poslouží.

How to Make Origami

Máte šikovné ruce, pevné nervy a dostatek papíru? Pak můžete své blízké letos o Vánocích obdarovat vlastnoručně vyrobeným origami. Aplikace s všeříkajícím názvem How to Make Origami vás zasvětí do základů tohoto bohulibého umění a poskytne vám také dostatek návodů.

Stažení v Google Play

Creativebug

Aplikace Creativebug je užitečným rozcestníkem návodů pro ruční práci všeho druhu. Chcete kreslit, malovat, vyšívat, plést, nebo třeba vyrábět šperky? Ať už je to cokoliv, buďte si jisti, že Creativebug má pro vás návod. Kromě instruktážních videí zde najdete také postupy krok za krokem.

Stažení v Google Play

wikiHow

Platforma wikiHow se sice často stává terčem nejrůznějších vtípků, pravdou ale je, že na ní mnohdy naleznete řadu opravdu užitečných a srozumitelných návodů na výrobu prakticky čehokoliv – stačí jen hledat. Příslušná aplikace pro Android má přehledné uživatelské rozhraní a snadno se ovládá.

Stažení v Google Play

DIY Crafts

S výrobou dárků všeho druhu vám může skvěle pomoci také aplikace s názvem DIY Crafts. Najdete zde nejenom spoustu užitečných nápadů na výrobu, ale také plno srozumitelných, názorných návodů krok za krokem. Vše je přehledně roztříděné do tematických kategorií.

Stažení v Google Play

Learn Paper Crafts

Pokud si chcete vyzkoušet výrobky z papíru, ale origrami není zrovna vaším šálkem čaje, můžete sáhnout po aplikaci s názvem Learn Paper Crafts. S její pomocí si můžete vyrobit celou řadu papírových výrobků a dárků s pomocí nůžek, lepidla a dalších nezbytností. Je jen na vás, jestli budete tvořit ze čtvrtky, novin, nebo jiného papírového materiálu.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.