Zavřít reklamu

Vánoce se pomalu blíží, a někteří z vás možná budou svým blízkým rozesílat vánoční a novoroční pohledy a přáníčka. Pokud patříte mezi ty, kteří dávají přednost digitální verzi vánočních pohlednic, možná oceníte náš dnešní výběr aplikací, které vám pomohou s vytvořením nejen vánočních a novoročních přáníček.

Christmas Cards

Pokud chcete svým blízkým rozesílat vánočně laděná přáníčka s fotografiemi vaší maličkosti, vašich ratolestí, nebo třeba vašeho psa, můžete si vzít na pomoc aplikaci Vánoční přání od Dandellion Studio. K dispozici budete mít spoustu šablon, ze kterých si určitě vyberete, a svá přáníčka můžete doplnit textem.

Stažení v Google Play

Christmas Photo Frames, Editor

V aplikaci Christmas Photo Frames najdete plno šablon, rámečků, efektů, filtrů a dalších doplňků a nástrojů pro tvorbu digitálních vánočních  přáníček. S aplikací si hravě poradí i méně zkušení uživatelé, kromě rámečků a ozdob si na fotkách můžete přidat třeba sobí parohy nebo santovskou čepici.

Stažení v Google Play

Christmas card maker & Wishes

Pokud dáváte přednost tradičněji laděným vánočním přáníčkům s textem a obrázky, můžete sáhnout po aplikaci Christmas Card Maker & Wishes. Tato appka vám nabídne vše, co budete potřebovat k tvorbě vánočních přáníček. K dispozici budete mít plno fontů textu, doplňky jako sníh, ozdoby, siluety vloček a další, a nechybí ani nejrůznější rámečky a samolepky.

Stažení v Google Play

Christmas cards 2022

Působivá vánoční přáníčka vykouzlíte také s pomocí aplikace Christmas Cards 2022. Aplikace je jednoduchá na použití, a umožní vám vytvářet vánoční přáníčka v nejrůznějších stylech a designech. K dispozici budete mít spoustu fontů, efektů, samolepek, rámečků a dalších prvků pro vaši tvorbu.

Stažení v Google Play

ElfYourself

Aplikace ElfYourself sice není úplně pro každého, svou cílovou skupinu si ale jistě nalezne. Jedná se o aplikaci, která vám umožní doplnit váš obličej (nebo obličej kohokoliv jiného) do různých vtipných vánočních videí. Její použití je relativně jednoduché – stačí nahrát fotku, přizpůsobit, vybrat scénu a sdílet výsledné dílo.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.