Zavřít reklamu

Galaxy Z Flip4 je bezpochyby nejlepším ohebným véčkem současnosti. Má všechny nové funkce a perfektní design. Je to nicméně stále telefon, a potřebuje tedy ochranu. Pokud hledáte nové pouzdro pro čtvrtý Flip, Samsung vám „kryje záda“.

Společnost představila pět nových stylových pouzder pro Galaxy Z Flip4. Tato pouzdra zahrnují různé kategorie, včetně odolnosti, luxusu nebo prostě „jen“ stylu. Většina z nich má také některé nové „cool“  barevné varianty.

Nová pouzdra zahrnují Flap Leather Cover, Silicone Cover with Strap, Silicone Cover with Ring, Clear Slim Cover a Clear Cover with Ring. Prvně zmíněné dodá Flipu4 tenkou vrstvu kožené ochrany, aniž by narušil jeho stylový design. Díky klopě na zádech také chrání kloub. Nabízí se v černé, oranžové a fialové barvě.

Pouzdro Silicone Cover with Ring je navrženo tak, aby bylo možné provléknout kroužkem prst a telefon tak při používání bezpečně držet. Dostupné je v pěti barvách, a to světle modré, tmavě modré, fialové, khaki a růžové.

Pouzdro Clear Slim Cover je průhledné a umožní vám předvést prémiovou barvu Flipu4 bez obav z kapek nebo škrábanců. A konečně, pouzdro Clear Cover with Ring přidává kroužek, kterým můžete provléknout prst a telefon pevně držet a přitom dát na odiv jeho barvu.

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.