Zavřít reklamu

Samsung si dal opravdu na čas. Aktuálně zavádí Android 13 s jeho nadstavbou One UI 5.0, a to poměrně rychle a na široké portfolio svých smartphonů a tabletů, tedy i řady Galaxy Tab S8 a S7. Jenže funkce podpory více uživatelů přichází až nyní, po dlouhých 9 letech, kdy je jinak už běžného Androidu součástí. Jak v Androidu 13 přidat dalšího uživatele tabletu? Docela jednoduše. 

Když Google v roce 2013 vydal Android 4.3 Jelly Bean, umožnil v něm správu více uživatelů daného zařízení. Pokud jste tedy měli jeden tablet, mohl jej od té doby využívat každý člen domácnosti, který v něm viděl svá data. Toto nyní Samsung implementuje právě s Androidem 13 a jeho nadstavbou One UI 5.0. Výhoda je v tom, že se stačí přihlásit pod svůj účet a vidíte jen ty své věci, kdy vás neruší nic uživatele jiného a naopak. Mezi profily se následně přepínáte skrze panel rychlých nabídek.

Jak v Androidu 13 přidat uživatele 

  • Otevřete Nastavení. 
  • Klepněte na Účty a zálohování. 
  • Vyberte nabídku Uživatelé. 

Zde už je na vás, jak budete postupovat dále. Vidíte zde Správce, tedy vás, kdy se zde ještě nachází možnost Přidat hosta nebo Přidat uživatele nebo profil. Díky tomuto můžete tablet nadefinovat své drahé polovičce, dítěti nebo klidně i návštěvě. V rodině vám pak může stačit tablet jen jediný, kdy použití rozlišíte právě jednotlivými profily, aniž by každý člen musel vlastnit svůj stroj.

Galaxy Tab S8 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.