Zavřít reklamu

Vánoce už se blíží a někteří z vás se možná poprvé budou pouštět do pečení vánočního cukroví. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv druh vánočního pečiva, určitě vám přijdou vhod aplikace, které vám při pečení mohou pomoci.

Vaření.cz

Nenechte se zmást názvem – v aplikaci Vaření.cz najdete také recepty na pečení, a to nejen tradičního vánočního cukroví, ale také méně obvyklých laskomin. Aplikace nabízí možnost offline provozu, je zcela bezplatná, a kromě přehledného třídění receptů do jednotlivých kategorií nabízí i funkci vyhledávání.

Stažení v Google Play

Online kuchařka

Další českou aplikací, ve které najdete řadu receptů pro všechny příležitosti, je Online kuchařka. Kromě receptů, tříděných do kategorií s funkcí vyhledávání, nabízí Online kuchařka také možnost vytvoření nákupního seznamu a řadu dalších užitečných funkcí.

Stažení v Google Play

Yummly

Pokud ovládáte angličtinu a chtěli byste vyzkoušet i jiné než české pečivo a cukroví, můžete si na pomoc povolat aplikaci s názvem Yummly. Najdete zde opravdu velkou spoustu receptů nejrůznější obtížnosti. Kromě receptů a video návodů nabízí Yummly také bohaté možnosti přizpůsobení, vytvoření chytrých nákupních seznamů nebo třeba možnost sestavení vlastních seznamů receptů.

Stažení v Google Play

Unit Converter

Pokud se rozhodnete pustit do pečení vánočního cukroví například podle amerických webů, může se stát, že narazíte na jednotky, se kterými si nebudete vědět rady. V takových situacích můžete sáhnout po aplikaci s názvem Unit Converter, která se vám bude báječně hodit nejenom při převodu jednotek váhy a objemu v průběhu vaření.

Stažení v Google Play

Rohlík.cz

Chybí vám ingredience, potřebujete něco, co jste v lokálním supermarketu nesehnali, nebo se vám zkrátka nechce chodit nakupovat? Při shánění surovin pro vánoční pečení, ale také při nákupu celé řady dalších věcí, vám pomůže Rohlík.cz. Prostřednictvím služby Rohlík můžete nakoupit nejen klasické i méně známé potraviny, ale také drogerii, potřeby pro domácí mazlíčky a spoustu dalších věcí, a nechat si nákup pohodlně dovézt až ke dveřím.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.