Zavřít reklamu

I když to tak na první pohled může vypadat, aplikace FamiGuard Pro není o stalkování ale o nejintuitivnější a nejspolehlivější rodičovské kontrole. Dává vám totiž plnou kontrolu nad aktivitami a návyky vašich dětí pomocí jejich chytrých telefonů. 

Aplikace tedy primárně nabízí blokování aplikací a webových stránek, správu času na obrazovce, možnost pořízení vzdáleného snímku obrazovky, nastavení geografického plotu stejně jako sledování polohy zařízení v reálném čase. Je to tedy All-In-One trackovací aplikace spíše pro ochranu než pro zneužití sledováním, i když toto je poměrně velké téma. Zde jde tedy především o bezpečnost.

FamiGuard Pro for Android dokáže sledovat více než 30 aplikací a aktivitu v nich, mezi které patří největší komunikační platforma světa, kterou je WhatsApp, ale i Snapchat, Facebook, Messenger, Instagram, Zprávy, Line, Telegram, Viber, a dokonce také Tinder atd. Tím můžete přijít na nevhodné konverzace vašich dětí a vyvodit z toho důsledky. Důležité je, že tak děláte, aniž by o tom věděli. Využití se ale nabízí více. 

Vzdáleně samozřejmě můžete sledovat i samotné zařízení, takže víte, kde se kdy nachází a jestli skutečně dorazilo do školy, domů, na zájmový kroužek atd. Překročení geografického plotu pak znamená, že vám o tom automaticky přijde notifikace. K ničemu přitom není třeba zařízení složitě rootovat, protože použití titulu je velmi snadné. 

Dálkové ovládání cílových telefonů 

Funkce dálkového ovládání poskytuje inteligentnější způsob sledování v režimu inkognito. To se skládá především z možnosti nahrávání telefonních hovorů, kdy můžete zaznamenat hlas obou stran v reálném čase. Vyjma pořízení snímku obrazovky však můžete tajně pořizovat i fotografie hlavním fotoaparátem. K instalaci a nastavení platformy vám přitom stačí podstoupit pouze tři kroky. Protože je rozhraní uživatelsky přívětivé a jednoduché zároveň, zvládnete to do pěti minut. 

1. Zaregistrujte se – Přihlaste se do FamiGuard Pro pomocí své e-mailové adresy, dokončete nákup a aktivujte produkt. Jakmile dokončíte proces nákupu, obdržíte odkaz ke stažení: an.famiguardapp.com

FamiGuard 10

2. Nainstalujte aplikaci na cílové zařízení (ikona aplikace je na domovské obrazovce cílového telefonu skryta).

Obrázek1
Obrázek2

3. Pokud je vše správně nastaveno, klikněte na webu na tlačítko „Verify Setup. Tím se cílové zařízení sváže s vaším online účtem. Aktuální stránka přeskočí na webový panel, kde můžete zkontrolovat všechny soubory. Poté můžete začít monitorovat zařízení na dálku. Pokud nemůžete aplikaci úspěšně nainstalovat, kontaktujte tým podpory.

Obrázek3

Poté už můžete zobrazit aktivity cílového zařízení z ovládacího panelu webového prostředí. Je vhodné ještě dodat, že data se ukládají pod váš účet, kdy jsou šifrována tak, abyste k nim měli přístup jen a jen vy. Aplikace ale na sledované zařízení nejde instalovat vzdáleně, takže pořád k němu potřebujete mít fyzický přístup a je kompatibilní se všemi telefony, jako jsou Samsung, Google, Huawei, LG, Xiaomi, OnePlus a další. Nejde zde ani tak o zařízení, jako o systém, kdy je podporován Android 4.0 až aktuální Android 13. Zde jste nicméně informováni: Nepoužívejte produkt k ilegálním aktivitám.

Jak sledovat něčí zprávy v aplikaci WhatsApp 

Pokud chcete sledovat pouze něčí WhatsApp zprávy, můžete použít FamiGuard for WhatsApp, což je levnější než jiná řešení. Umožňuje vám totiž vzdáleně sledovat a ovládat data, včetně chatů, hovorů, hlasových zpráv a souborů. Dokonce můžete také obnovit smazané chaty a soubory a synchronizovat data a hovory v reálném čase. Navíc není potřeba ani další účet WhatsAppu, takže můžete pracovat v úplném anonymním režimu. Co tedy nástroj umí?

  • Vzdáleně monitoruje a ovládá všechna data
  • Obnovuje smazané chaty a soubory
  • Synchronizuje data a živé hovory v reálném čase
  • Není třeba mít účet WhatsApp ani se přihlašovat
  • Funguje v úplném anonymním režimu

Můžete své dítě vybavit nějakým trackerem, můžete jej sledovat skrze nativní nástroje Androidu nebo nadstavby výrobce telefonu, ale FamiGuard Pro má výhodu v tom, že je anonymní a nabízí toho o poznání více. Pokud totiž v nativních aplikacích můžete jen sledovat polohu zařízení, zde si můžete nastavit i notifikace, a právě v přidání sledování daných aplikací je ta jasná přidaná hodnota. Navíc je to celkově i levnější než sledovací hardware, který se také může snadno zapomenout třeba doma. Jak vše nastavit a jak to funguje najdete i na YouTube kanálu produktu.

Cena a nastavení 

Je samozřejmé, že to také něco stojí. Rozhodně vás to ale nijak nezruinuje. Jde hlavně o to, jaký plán si zvolíte, kdy zařízení můžete sledovat už od 0,27 dolaru denně (cca 6,50 Kč). Třeba sledování aktivity aplikace WhatsApp vyjde na 19,95 dolarů měsíčně, pokud ale zvolíte roční předplatné, je to už 7,49 dolarů měsíčně. Sledování Android zařízení pak vychází na 29,95 dolarů měsíčně, při ročním předplatném ale budete platit jen 8,33 dolarů měsíčně.

Dnes nejčtenější

.