Zavřít reklamu

Do Vánoc sice zbývá ještě měsíc, najdou se ale mezi námi tací, kteří se již teď nemohou dočkat. Pokud do této skupiny spadáte i vy, možná oceníte naše dnešní tipy na hry s vánoční tematikou, které vám pomohou zkrátit čekání na příchod Štědrého dne.

Christmas Sweeper

Čas od času potřebujeme vypnout u opravdu jednoduché hry, která neklade žádné extra nároky na naše mozkové závity. Právě takovou hrou je třeba Christmas Sweeper, ve které bude vaším úkolem posouvat a propojovat vánoční cukroví, sladkosti a symboly Vánoc. Obtížnost se samozřejmě bude časem stupňovat, a čím lépe se vám bude dařit, tím více budete mít možnost při vánoční renovaci  vašeho virtuálního domova.

Stažení v Google Play

Christmas Solitaire

Pokud milujete starý dobrý Solitaire, můžete si zkusit zahrát hru s názvem Christmas Solitaire. Populární karetní hra ve vánoční verzi má více než 75 levelů, herní prostředí evokuje kouzelné Vánoce a zimní zasněženou krajinu. V průběhu hry můžete postupně odemykat nové, zajímavé karty, a postupně prozkoumávat okolní svět.

Stažení v Google Play

Room Escape Game – Christmas Holidays

Pokud máte rádi únikovky, bude vás možná bavit také Room Escape Game – Christmas Holidays. Tato pohodová úniková hra se nese ve vánočním duchu, nabízí spoustu zábavných levelů, které vás zabaví, a ve kterých můžete získat spoustu lákavých odměn. Pro případ, že byste si nevěděli rady, budete mít k dispozici nápovědu.

Stažení v Google Play

Angry Birds Seasons

Pokud máte rádi Angry Birds, určitě byste si nejen kolem svátků měli zahrát Angry Birds Seasons. Jak název napovídá, tento titul vám umožní zahrát si staré dobré Angry Birds v kulisách aktuálních svátků – v současnosti tedy pochopitelně půjde o Vánoce a zimní sezónu.

Stažení v Google Play

Bubble Blast Holiday

Na závěr si dáme další vánoční oddechovku – titul Bubble Blast Holiday. V jednoduchém, přehledném uživatelském rozhraní, laděném do vánočních barviček, vás čeká tradiční „sestřelování“ objektů, přičemž byste se měli pokusit odstranit jich co nejvíce v jednom jediném tahu. Hra nabízí obrovské množství úrovní a hned několik různých herních režimů.

Stažení v Google Play

Témata: , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.