Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Do Vánoc a Nového roku zbývá posledních pár týdnů. Vánoce mají být svátky klidu, u kterých se člověk na chvíli zastaví a věnuje čas svým nejbližším. Pokud byste jim rádi připomněli, že vám na nich záleží, pak se jako skvělé řešení nabízí takzvaná novoročenka. Jenže jak si poradit s jeho přípravou? Přesně k tomu máme perfektní tip. Ve skutečnosti si totiž můžete vytvořit vlastní PF 2023 snadno a rychle online a následně jej už jen sdílet s vaší rodinou a přáteli.

Na druhou stranu novoročenka také představuje skvělý způsob, jak utužit vzájemné vztahy s vašimi obchodními partnery. Aniž byste museli zdlouhavě řešit návrh a celkový design, můžete si nechat vytvořit firemní PF online a posléze jej v rychlosti sdílet, například prostřednictvím e-mailu.

pf-2023 2

Jak vytvořit PF 2023 online

Pojďme si proto ještě posvítit na samotný proces tvorby vlastního PF 2023. Celé je to nesmírně jednoduché a poradíte si s tím v řádu několika málo minut. Postup si pro lepší přehlednost rozdělíme do tří následujících kroků:

Výběr šablony

Naprostým základem novoročenky je její design. Aby byl proces co možná nejjednodušší a nejrychlejší, nabízí se na výběr řada propracovaných tematických šablon, které se zobrazí ihned po přihlášení. Stačí jen zvolit motiv, který se vám zamlouvá nejvíce a můžete se přesunout do dalšího kroku. Zároveň nesmíme zapomenout zmínit možnost náhledu. Ještě před finální volbou si tak lze zobrazit, jak může vypadat výsledek a podle toho se rozhodnout.

Vložení fotografie

Aby vaše PF 2023 bylo autentické, je na místě k němu připojit vlastní, například rodinnou fotografii, která novoročence dodá ono potřebné kouzlo. Zároveň se jedná o skvělý způsob, jak vašim nejbližším ukázat, že na ně myslíte rovnou s celou vaší rodinou.

pf-2023 1

Úprava

Nyní už se přesouváme k samotnému závěru. Po výběru šablony a vložení vlastní fotografie se dostanete k finální fázi, kdy už novoročenku stačí jen upravit do požadované podoby. Zde to je jen a pouze na vás a vaší kreativitě. Každopádně je nutné si uvědomit, kdo bude příjemcem této konkrétní novoročenky. Pokud je PF 2023 určeno pro vaši rodinu či přátele, pak můžete být v textu osobnější a uvolněnější, kdežto u přání pro obchodní partnery je lepší volit formálnější úpravu.

Vytvořte si vlastní PF 2023 zde

Dnes nejčtenější

.