Zavřít reklamu

Pokud chcete udělat někomu pod stromečkem radost z nového řemínku k jeho Galaxy Watch, budete řešit, jakou jeho velikost pořídit. Jeho délka je samozřejmě závislá od průměru zápěstí dané osoby, s čímž vám příliš nepomůžeme, co se ale šířky týče, není výběr nijak složitý. 

Pár dní do Vánoc ještě zbývá, a pokud si lámete hlavu nad tím, čím koho obdarovat, tak pokud dotyčný používá Galaxy Watch, máte zde jasný tip, jen vám stačí zjistit jejich typ. Samsung se naštěstí ještě nevydal cestou Applu s jeho Apple Watch nebo Googlu s jeho Pixel Watch a jejich proprietárními řemínky, a používá standardní nožky o standardních roztečích. Můžete tedy koupit řemínky přímo Samsungu, není to ale nutné, protože budou pasovat i jakékoli jiné, které pořídíte třeba u běžného hodináře. Ty od Samsungu mají jasnou výhodu v tom, že dolehnou až k pouzdru. Co se délky týče, nenápadně obvod zápěstí asi nezjistíte. Berte v úvahu, že dámská ručka má spíše kolem 17 cm, běžná pánská kolem 18 cm, silnější pánská i přes 19 cm.

Jak široký řemen na jaké hodinky 

Jde zde především o to, že Samsung používá ve svých řemínkách tzv. rychlostěžejky. Ty mají čep, za který zatáhnete a řemínek se uvolní. Zkuste tedy koukat po stejném řešení, protože jinak budete k nandání nového řemenu potřebovat hodně šikovnosti nebo specializovaný nástroj. Důležité je tedy říci si, jaké šířky používají jaké modely hodinek, což je vlastně ve finále velice jednoduché. U všech modelů Galaxy Watch4 a novějších se jedná o 20 mm.

  • Galaxy Watch4 Classic 46 mm – šíře řemenu: 20 mm
  • Galaxy Watch4 Classic 42 mm – šíře řemenu: 20 mm
  • Galaxy Watch4 44 mm – šíře řemenu: 20 mm
  • Galaxy Watch4 40 mm – šíře řemenu: 20 mm
  • Galaxy Watch5 Pro (45 mm) – šíře řemenu: 20 mm
  • Galaxy Watch5 44 mm – šíře řemenu: 20 mm
  • Galaxy Watch5 40 mm – šíře řemenu: 20 mm

Řemínky pro Galaxy Watch můžete koupit třeba tady

Dnes nejčtenější

.