Zavřít reklamu

Stav a výkon baterie, CPU, paměti… Řada uživatelů chce mít kdykoliv a za všech okolností dokonalý přehled o stavu a výkonu systémových prostředků svých smartphonů s Androidem. K tomuto účelu skvěle slouží celá řada nejrůznějších aplikací. V dnešním článku vám přinášíme tipy na pět z nich.

Phone Doctor Plus

Aplikace s názvem Phone Doctor Plus nabízí spoustu užitečných nástrojů pro diagnostiku i testování systémových prostředků vašeho smartphonu s Androidem. Poskytne vám informace o stavu baterie, paměti, využití mobilních dat, CPU, a nabízí možnost efektivního otestování celé řady hardwarových i softwarových prvků vašeho telefonu.

Stažení v Google Play

Simple System Monitor

Simple System Monitor umožňuje uživatelům sledovat vybrané systémové prostředky jejich smartphonů s Androidem. S pomocí této aplikace můžete získat přehled o využití procesoru, GPU nebo třeba RAM, sledovat síťovou aktivitu nebo monitorovat zdraví baterie. Součástí Simple System Monitor je také prohlížeč souborů a čistič mezipaměti.

Stažení v Google Play

SystemPanel 2

Aplikace SystemPanel vám na vašem smartphonu s Androidem umožní sledovat celou řadu důležitých parametrů, procesů, a monitorovat stav hardwaru. V přehledných grafech a seznamech dokáže zobrazit detailní údaje o systémových procesech, službách, baterii, paměti, o úložišti, procesoru a dalších věcech.

Stažení v Google Play

Resource Monitor Mini

Resource Monitor Mini je šikovná aplikace, s jejíž pomocí můžete přehledně sledovat údaje o dostupné paměti a zatížení CPU. Jejím hlavním benefitem je možnost minimalizace, v jejímž rámci zobrazuje zmíněné parametry v reálném čase v rohu displeje vašeho telefonu, takže všechno důležité budete mít neustále na očích.

Stažení v Google Play

Activity Monitor

Activity Monitor je další z povedených aplikací, které umožňují sledování aktivity vašeho smartphonu. Můžete zde kontrolovat využitý nejrůznějších systémových prostředků a komponent, sledovat související procesy, vynutit ukončení některých běžících procesů a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.