Zavřít reklamu

Na sněhovou nadílku si v nížinách budeme sice muset ještě nějakou chvíli asi počkat (což může být ale pro někoho dobře), ve výše položených oblastech se už ale tu a tam můžete setkat se sněžením nebo sněhovou pokrývkou. Přinášíme vám tipy na aplikace, díky kterým můžete snáze zjistit, zda, kdy a kolik u vás nasněží.

In-Počasí

In-Počasí je osvědčenou českou klasikou mezi aplikacemi pro předpověď počasí. Nabízí přehlednou a spolehlivou předpověď pro následující hodiny i dny, možnost zobrazení textové předpovědi, mapy s radarovými snímky a spoustu dalšího. Součástí aplikace je také možnost sledovat webové kamery – to pro případ, že byste se chtěli podívat, jak to vypadá ve vašem oblíbeném lyžařském resortu.

Stažení v Google Play

OnTheSnow

Pokud vás zajímá vyloženě to, jaká je sněhová nadílka na vašich oblíbených svazích, můžete si na pomoc přivolat aplikaci s názvem OnTheSnow. OnTheSnow cílí na milovníky zimních sportů, kterým přináší spolehlivé informace nejen o sněhových podmínkách, ale také záběry z webkamer i zprávy přímo od ostatních lyžařů.

Stažení v Google Play

ČHMÚ+

ČHMÚ+ je užitečná a velmi přehledná aplikace pro předpověď počasí. Nabízí údaje z desítek meteorologických stanic u nás, stejně jako možnost několika způsobů zobrazení předpovědi včetně mapy s údaji o teplotách, srážkách, sněhové pokrývce, větru, oblačnosti a řadě dalších meteorologických jevů. Aplikace využívá kromě jiného také předpovědi z modelu Aladin.

Stažení v Google Play

Waze

Jinou aplikaci potřebují ti, které zajímá stav sněhu na sjezdovkách, a jinou zase řidiči. Mezi oblíbené aplikace, které dokáží včas a účinně informovat o dopravě včetně případných překážek a komplikací, způsobených sněžením nebo náledím, patří Waze. Díky ní se samozřejmě také dostanete z bodu A do bodu B přesně podle vašich představ, vyhnete se zácpám a dalším nepříjemnostem.

Stažení v Google Play

Snow-Forecast

Jak název napovídá, aplikace Snow-Forecast vám přinese spolehlivou sněhovou předpověď. Primárně cílí na lyžaře, kterým přináší podrobné a neustále aktuální informace z jejich oblíbených středisek, kromě toho ale nabízí také záběry z webkamer, podrobnou předpověď, interaktivní mapy nebo třeba možnost kritických notifikací.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.