Zavřít reklamu

Po aktualizaci téměř všech hlavních vlajkových lodí Galaxy S a Galaxy Note (na S21 a S22 FE pořád ale čekáme), posledních řady skládacích zařízení, dvou telefonů řady Galaxy A, jednoho odolného zařízení Galaxy XCover, a také nejnovějších tabletů Galaxy Tab S8 se nyní Samsung zaměřil na řadu Galaxy M. A to poměrně překvapivě. 

Nyní tedy společnost přináší Android 13 a One UI 5.0 do modelu Galaxy M52 5G, a to opět primárně v Evropě, než se rozšíří po celém světě. Verze firmwaru je značená jako M526BRXXU1CVJ7 a oproti modelům Galaxy A už zahrnuje bezpečnostní opravu z listopadu 2022. Tu ostatně Samsung vydal už byla během minulého týdne.

Zajímavé na tom je, že podle plánu, který sama společnost publikovala, mají telefony řady M dostávat aktualizaci na Android 13 až v lednu příštího roku. Vyjma Galaxy M52 5G se má jednat i o Galaxy M33 5G, Galaxy M53 5G, Galaxy M62, Galaxy M52 5G a Galaxy M12. Samsung tak hodně předbíhá, na druhou stranu by to mohlo znamenat, že všechny „aktualizační“ práce jdou jako na drátkách, a proto není důvod s aktualizacemi nijak čekat.

Samsung telefony s podporou Androidu 13 můžete koupit zde

Dnes nejčtenější

.