Zavřít reklamu

Vánoce se kvapem blíží a pokud vybíráte nový telefon, a to ať už sobě nebo někomu jinému, jistě se vám hodí přehled toho, jaké jsou nejlepší Samsung telefony do 10 000 Kč. Vzhledem k tomu, že aktuálně už běží slevy s ohledem na Černý pátek, nevyplatí se příliš čekat protože můžete ušetřit tisíce Kč. 

Galaxy A04s 

Rozšiřte svůj úhel pohledu na 6,5palcovém Infinity-V displeji Galaxy A04s a poznejte ten rozdíl. Díky technologii HD+ vypadá váš každodenní obsah ostře, jasně a zřetelně. Zachyťte neopakovatelné okamžiky s hlavním 50Mpx fotoaparátem v ostrých detailech a vydejte se na nostalgickou cestu plnou krásných vzpomínek. Baterie s kapacitou 5 000 mAh vám pak umožní získat náskok, který vás nikdy nezpomalí. Moderní uživatelské rozhraní se inteligentně přizpůsobuje vašim návykům a umožní pohodlné použití telefonu po dlouhé hodiny. Cena telefonu je 4 199 Kč.

Galaxy A04s koupíte zde

Galaxy A13 

Galaxy A13 kombinuje jemné barevné odstíny s šasi, které je jemné na dotek. Díky rafinovaným křivkám se pohodlně drží a umožňuje snadnou navigaci po obrazovce. Displej je 6,6palcový Infinity-V s technologií FHD+, díky které vypadá váš každodenní obsah ostře, jasně a zřetelně. Hlavní fotoaparát je 50MPx, doprovozený je ještě 5MPx ultraširokoúhlým, 2MPx snímačem hloubky a 2MPx makro kamerou. Přední 8Mpx fotoaparát telefonu Galaxy A13 s pokročilým bokeh efektem vám umožní zachytit jemné rysy, se kterými bude každá tvář jedinečná. Baterie s kapacitou 5 000mAh vás nijak brzdit nebude. S výdrží až 2 dny vás spolehlivě provede i náročným všedním dnem, a ještě poskytne dostatek prostoru pro odpočinek po pracovním nasazení. Cena je 4 179 Kč.

Galaxy A13 koupíte zde 

Galaxy M13 

Kvalitní design telefonu Galaxy M13 přichází s jemnými zaoblenými rohy a jednoduchým rámečkem, jehož součástí je i minimalisticky vypadající fotografický modul. Zařízení je navíc dostupné v hned několika barevných provedeních včetně tmavě zelené, světle modré a oranžové, takže jej budete moci snadno sladit s vaším jedinečným stylem. Uchovejte své milované momentky v čistých detailech s hlavním 50Mpx fotoaparátem, který doprovází 5MPx ultraširokoúhlý a 2MPx snímač hloubky ostrosti. 8Mpx přední fotoaparát s oblíbeným bokeh efektem vám pomůže pořizovat úchvatné portréty. Technologie Dolby Atmos vás pak úplně pohltí. Obklopí vás zvukem, při kterém budete mít pocit, že se nacházíte přímo v centru dění. Cena je 4 490 Kč.

Galaxy M13 koupíte zde

Galaxy M23 5G 

Zvládněte toho více, rychleji a lépe. Telefon Galaxy M23 5G je poháněn osmijádrovou mobilní platformou Snapdragon 750G, přinášející spoustu nespoutaného výkonu, ať už se rozhodnete dělat cokoliv. S vylepšeným výkonem procesoru a 4GB operační pamětí RAM si můžete být jisti, že všechno zvládnete v naprosté pohodě. Inteligentně sleduje vzorce užívání a v případě potřeby poskytne virtuální RAM, což přispěje k hladkému chodu aplikacím, a ještě lepší produktivitě. Displej je 6,6palcový s technologií HD+ a 120Hz obnovovací frekvencí. Fotoaparáty jsou 50 + 8 + 2 MPx, kdy 8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát vidí svět podobně jako lidské oko ve 123° zorném poli, což přidá vítanou novou perspektivu čemukoliv, co zrovna budete fotografovat. S 2MPx makro fotoaparátem objevíte detaily, které by vašemu zraku jinak zůstaly skryty. Cena je 5 849 Kč.

Galaxy M23 5G koupíte zde

Samsung Galaxy A23 5G 

Galaxy A23 5G kombinuje nekompromisní výkon platformy Snapdragon s 4 GB RAM pro rychlé a efektivní plnění vašich úkolů. Užijte si kapacitu 64 GB interního úložiště, které v případě potřeby můžete dále rozšířit až 1 TB MicroSD kartou. S 6,6palcovým Infinity-V displejem zařízení Galaxy A23 5G se vám otevírají nové možnosti prohlížení multimediálního obsahu i multitaskingu. Díky technologii FHD+ a obnovovací frekvenci 120 Hz si každý den užijete ostré a čisté vizuály, které si budete moci vychutnat v úžasně plynulém zobrazení. Designové řešení Ambient Edge spojuje na zadní straně Galaxy A23 5G fotoaparát s matným povrchem a vytváří tak ikonický vzhled. Hlavní fotoaparát je pak 50MPx. Cena je 6 799 Kč.

Galaxy A23 5G koupíte zde

Galaxy A33 5G 

Rozšiřte své zorné pole s 6,4palcovým Infinity-U displejem na Galaxy A33 5G a uvidíte, co vám dosud zůstávalo skryto. Dokonce i v jasném slunečním světle můžete zažít vše, co máte rádi ve vysokém rozlišení a věrných barvách s technologií displeje FHD+ Super AMOLED. Systém několika objektivů posouvá záběry s Galaxy A33 5G na vyšší úroveň. Získejte ostřejší a jasnější snímky s 48Mpx fotoaparátem OIS, rozšiřte svůj pozorovací uhel s ultraširokoúhlým fotoaparátem, přizpůsobte zaostření pomocí depth kamery a přibližte se k detailům s makro snímačem. S výkonným 5nm osmijádrovým procesorem váš Galaxy zvládne i náročný multitasking. Funkce RAM Plus posléze rozpoznává vaše uživatelské vzorce a poskytne další virtuální RAM pro maximální podporu. Cena je 7 989 Kč.

Galaxy A33 5G koupíte zde

Galaxy Xcover Pro 

Na Galaxy XCover Pro se můžete vždy spolehnout. Je nejen mimořádně odolný, ale také praktický. Využijte například dvě programovatelná tlačítka, přes která získáte rychlý přístup k oblíbeným funkcím. Vestavěnou duální LED svítilnu zase oceníte, až budete bloudit večerním lesem nebo něco hledat za stalaktitem v jeskyni (případně pod stolem v kanceláři). Praktické je také nabíjení, a to díky podpoře POGO nabíječky. Ať už jste člověk, který holduje extrémním sportům nebo pokojnějším outdoorovým aktivitám, certifikace IP68 se postará o výbornou odolnost telefonu za každých okolností. Praktická ochrana před vodou a prachem dokonce splňuje i podmínky vojenského standardu MIL-STD-810G. Aktuální cena je 8 999 Kč. 

Galaxy Xcover Pro koupíte zde

Samsung Galaxy A53 5G 

Těsně pod hranicí 10 tisíc Kč se aktuálně nachází Galaxy A53 5G, který je tak za zvolený finanční strop tou nejlepší možnou koupí. Pokochejte se živými detaily na obrazovce FHD+ Super AMOLED. S rozsáhlým 6,5palcovým displejem Infinity-O si vychutnejte jas dosahující až 800 nitů¹ a zároveň redukujte modré světlo pomocí Eye Comfort Shield. Získejte ostřejší a jasnější snímky s 64Mpx fotoaparátem OIS, rozšiřte svůj pozorovací uhel s ultraširokoúhlým fotoaparátem, přizpůsobte zaostření pomocí depth kamery a přibližte se k detailům s makro snímačem. Pokročilá umělá inteligence Photo Remaster automaticky vylepšuje vaše fotografie, přičemž vám umožní své snímky okamžitě sdílet. Baterie s kapacitou 5 000 mAh pro více streamování, sdílení, gamingu a ještě mnohem více. S možností rychlého doplnění energie pomocí až 25W superrychlého nabíjení a adaptivním úsporným režimem pro zvýšení celkové výdrže baterie. Cena je 9 779 Kč.

Galaxy A53 5G koupíte zde

Dnes nejčtenější

.