Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 7. do 11. listopadu obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy Fold, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4, Galaxy S10 Lite, Galaxy S21 FE a Galaxy A73 5G.

Na telefony Galaxy Fold, Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4, Galaxy S10 Lite a Galaxy S21 FE začal Samsung vydávat listopadový bezpečnostní patch. U Galaxy Foldu nese aktualizace firmwarovou verzi F900FXXU6HVJ7 a jako první dorazila do Francie, u Z Foldu2 verzi F916BXXS2HVK1 a jako první byla dostupná též ve Francii, u Z Foldu4 verzi F936BXXS1AVJE a jako první „přistála“ v různých zemích Evropy, Asie, Jižní Ameriky, Afriky a také v Austrálii, u Z Flipu4 verzi F721BXXS1AVJE a jako první dorazila do Irska, u Galaxy S10 Lite verzi G770FXXS6GVK1 a jako první byla dostupná ve Španělsku a u Galaxy S21 FE verzi G990EXXS3CVJ6 a jako první byla zpřístupněna v Brazílii.

Listopadová bezpečnostní záplata opravuje celkem 46 zranitelností, z nichž tři byly označeny za kritické a 32 za velmi vážné. Zahrnuje také 15 dalších oprav, které se netýkají zařízení Galaxy. Jedním z nejvážnějších exploitů, které patch opravil, je ten, který útočníkům umožňoval dostat se k informacím o hovorech z telefonu či tabletu Galaxy. Kromě toho byly vyřešeny bezpečnostní problémy v čipech Exynos, nesprávná validace vstupu ve funkcích DualOutFocusViewer a CallBGProvider nebo chyba, která útočníkům umožňovala přistupovat k privilegovaným API rozhraním pomocí funkce StorageManagerService.

Co se týče telefonu Galaxy A73 5G, ten dostal se zpožděním říjnový bezpečnostní patch. Aktualizace nese firmwarovou verzi A736BXXS2AVJ3 a jako první dorazila do zemí Jižní Ameriky.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.