Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Chytrá zásuvka EVOLVEO Porta F16 230 V pro maximální zatížení 3 680 W (16 A) s připojením do sítě Wi-Fi 2,4 GHz umožňuje mimo jiné měření spotřeby a vzdálenou správu přes mobilní aplikaci Android a iOS. Zásuvka má dětskou pojistku, samostatný vypínač a podporuje platformy Amazon Alexa a Asistent Google. Navíc umožňuje komunikaci s chytrými zařízeními na platformě Tuya Smart (Smart Life). Velmi přesné měření elektrické energie pomáhá šetřit peníze. Zásuvka EVOLVEO Porta F16 typu E v atraktivním designu a za příznivou cenu je určena do českého prostředí (typ E).

Díky chytré zásuvce EVOLVEO Porta F16 získá uživatel kompletní přehled spotřeby elektrické energie v mobilní aplikaci, včetně aktuální hodnoty spotřeby v reálném čase. Navíc se veškerá data se ukládají do přehledných grafů.

Chytrá zásuvka EVOLVEO Porta F16 umožňuje snadné, plánované a plně automatizované ovládání připojených zařízení. Vedle měření spotřeby zásuvka nabízí mnoho užitečných funkcí pro chytrou domácnost. Díky funkci Odpočet je možné programovat zapínání a vypínání připojených zařízení, s funkcí Plán je možné nastavit počáteční a konečný stav pravidelného zapínání. Funkce Cyklovač umožní nastavit délku cyklů, které se budou střídat, a dobu a dny, ve které se bude program vykonávat. Krokování je funkce, která vypne zařízení vždy po uplynutí nastavené doby. Bezpečí domácnosti podpoří funkce náhodného zapínání, kdy zásuvka změní zvolený stav ve zvoleném časovém úseku a dnech. Oproti plánu se zapne/vypne na začátku s mírným zpožděním a na konci s předstihem, který se v jednotlivých dnech mění. Ideální pro nasimulování přítomnosti v době dovolených a kdy je nemovitost nebo domácnost bez dozoru, například jako chytrá prevence proti krádežím na chalupách a chatách.

Dostupnost a cena

Chytrá zásuvka EVOLVEO Porta F16  je součástí produktové řady EVOLVEO Smart, která zahrnuje produkty pro chytrou domácnost. EVOLVEO Porta F16 je dostupná prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců již za 490 Kč včetně DPH.

Specifikace:

  • Podpora aplikace pro Android a iOS
  • Možnost přidání více chytrých zásuvek a jiné chytré elektroniky do aplikace
  • Funkce časovač už od jedné minuty
  • Plánování s opakováním pro vybrané dny v týdnu
  • Funkce cyklovač umožní nastavení vypínání a zapínání v pravidelných intervalech
  • Náhodná funkce mění čas začátku a konce nastaveného programu
  • Maximální zatížení až 3 680 W
  • Maximální proud spotřebiče až 16 A při 230 V
  • Wi-Fi 2,4 GHz / 802.11 b/g/n
  • Rozměry 72 × 66 × 68 mm

Bližší informace o EVOLVEO Porta F16 naleznete zde

Dnes nejčtenější

.