Zavřít reklamu

Alza s předstihem rozjela svůj Black Friday, kdy zlevnila obrovské množství produktů, a to samozřejmě i v případě mobilních telefonů a příslušenství k nim. Najdete zde i produkty Samsungu, na kterých můžete ušetřit skutečně nemalé peníze. Přinášíme vám tedy přehled těch nejzajímavějších Alza Black Friday slev.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G 128GB

Futuristický vzhled Galaxy Z Flip3 5G je obohacen o ladící barvy, jimiž můžete dát najevo svůj styl a pozdvihnout každodenní look. Ať už vás čeká pracovní týden nebo posezení s přáteli, elegantní design telefonu Samsung Galaxy Z Flip3 5G vás perfektně doplní. Užijte si nekončící plynulost scrollování, gamingu i videí. 6,7″ Infinity Flex displej se pyšní obnovovací frekvencí 120 Hz, která se navíc automaticky přizpůsobuje sledovanému obsahu. O živoucí a zářivé barvy se postará speciálně vyvinutá technologie Dynamic AMOLED 2X. Samsung Galaxy Z Flip3 5G nabízí jednoduše skvostný obraz po všech stránkách. Galaxy Z Flip je v akční ceně 18 999 Kč a to všech barevných variantách.

Galaxy Z Flip3 za akční cenu koupíte zde

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G

Objevte prvotřídní eleganci spojenou se špičkovým výkonem v tabletu Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 5G. Minimalistické zadní straně dominuje kvalitní fotomodul a štíhlý profil zajistí dlouhé hodiny pohodlí pro vaše ruce při sledování i hraní. Navíc vás okouzlí plynulou 120Hz obrazovkou, bleskovým 5G připojením a snadným ovládáním s přiloženým S Pen. Hledejte inspiraci ve dne v noci. Prvotřídní stylus dokonce působí jako skutečné pero, což znamená, že si můžete pohodlně zapisovat poznámky v aplikaci Samsung Notes, nebo načrtnout své nápady v bohatých detailech. Akční cena je stanovena na 26 899 Kč, kdy můžete využít ještě cashback a dostat se na cenu 21 899 Kč.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra 14.6 5G koupíte zde

Samsung USB Type-C Flash Drive 256 GB

Paměťová karta Samsung MUF-256DA/APC slouží pro uložení vašich souborů. Flash disk kombinuje spolehlivý výkon s flexibilitou pro zapojení na více zařízeních. Ergonomicky tvarovaná paměťová karta je přizpůsobená pro všudypřítomný port USB Type-C. Pokud hledáte paměťovou kartu s vysokým výkonem a spolehlivostí, Samsung MUF-256DA/APC  je pro vás ta pravá! Flash disk přenese 4GB soubory za pouhých 11 sekund s rychlostí čtení až 400 MB/ s USB 3.1 a je kompatibilní s USB 3.0/2.0. Cena je 839 Kč.

Samsung USB Type-C Flash Drive 256 GB koupíte zde

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy A52 / A52 5G / A52s

Ochraňte váš telefon před poškozením díky ochrannému krytu přímo z dílny Samsungu. Jedná se o zadní kryt, který je svým zpracováním zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiál je na dotek příjemný a neklouže v ruce. Silikon je jedinečný pro svoji tenkost, praktičnost a odolnost proti vibracím a přiměřeným nárazům. Samozřejmé je, že u tohoto krytu na mobil zůstane zachován přístup k napájecímu konektoru a k tlačítkům nutným pro komfortní užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je tuhý, kvůli tomu se může obtížněji nandávat, ale potom bude neochvějně držet. Cena je 299 Kč.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy A52 / A52 5G / A52s koupíte zde

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy S21+

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy S21+ zajistí, že se váš mobil i při pádu nepoškodí. Jeho nespornou výhodou je kompatibilita s bezdrátovým nabíjením, které u mobilních telefonů stále častěji vytlačuje to klasické. Kryt na mobilní telefon je pružný a proto je jeho nasazení velmi snadné. Aktuální cena krytu je pouhopouhých 99 Kč.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy S21+ koupíte zde

Dnes nejčtenější

.