Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Dárkový poukaz je skvělým univerzálním dárkem, kterým lze obdarovat své nejbližší. Pokud sami podnikáte a poukazy ještě nenabízíte, zbystřete. Máme pro vás totiž perfektní příležitost pro jejich bezstarostné zavedení! S tím vám dokáže pomoct oblíbená online služba iPoukaz.cz, která se o vše postará za vás. Konkrétně vyřeší návrh, samotné generování a i následné zaslání voucherů e-mailem. Vám jen stačí zákazníkům ukázat, kde si na poukazy mohou přijít.

Prodej poukazů snadno a rychle

Se zavedením dárkových poukazů byste rozhodně neměli otálet. Aktuálně jejich popularita stoupá raketovým tempem, což je způsobeno blížícím se příchodem vánočních svátků. Jak už jsme zmínili výše, poukaz totiž představuje jednoduché a univerzální řešení. S jejich zavedením vám dokáže takřka lusknutím prstu pomoci služba iPoukaz.cz, která vám celý proces nesmírně usnadní. S její pomocí můžete vlastní vouchery nejen vytvářet a upravovat, ale také je (de)aktivovat, uplatňovat a vést kompletní záznamy o jejich prodejích! Dokonce ani nechybí možnost pro generování unikátních kódů, s jejíchž pomocí lze poukazy snadno identifikovat, nebo u nich nastavit časová omezení. Vám je přitom stačí jen předpřipravit a máte hotovo. Hned poté můžete začít s jejich prodejem!

iPoukaz.cz

Vaše dárkové poukazy budou k dispozici na adrese ve formátu vašeadresa.ipoukaz.cz, kam už jen stačí zákazníky odkázat z vašeho webu. Tato varianta vás vyjde na pouhých 190 korun měsíčně (bez DPH), čímž získáte možnost vytvářet neomezené množství poukazů a doslova bezstarostně je prodávat. Jaké vouchery přitom budete nabízet je jen a pouze na vás. Určitě také nesmíme zapomenout zmínit, že zmiňovaná cena je již definitivní! Rozhodně se tedy nemusíte obávat o to, že by vám posléze byly účtovány například provize z prodeje.

Nabízí se však i pokročilejší verze této služby, u které můžete dárkové poukazy prodávat přímo na vlastní doméně ve formátu vašeadresa.cz. Kromě možnosti prodeje voucherů totiž získáte i vlastní plnohodnotné webové stránky, díky čemuž můžete mít úplně vše na jednom místě. V takovém případě vás služba vyjde na 499 korun měsíčně (bez DPH). Samozřejmě úplně stejně platí, že je tato částka již definitivní.

ipoukaz administrace

Vyzkoušejte službu zcela zdarma

Stále váháte nad zavedením dárkových poukazů a ještě před příchodem Vánoc byste si vše rádi vyzkoušeli? Pokud ano, pak pro vás máme skvělý tip! Služba iPoukaz.cz je totiž k dispozici na zkoušku zcela zdarma, díky čemuž si tak můžete projít kompletně celý proces zavedení. Od prvotních příprav, přes návrh a nastavení, až po finální spuštění prodeje! Celé je to nesmírně jednoduché a poradíte si s tím v řádu několika minut. Při vytváření poukazu si stačí vybrat design (z galerie předpřipravených šablon), zpracovat samotný návrh a máte prakticky hotovo. O následný prodej a správu se totiž iPoukaz.cz postará kompletně za vás.

Pokud byste chtěli ušetřit čas, nabízí se ještě příplatková online služba, kdy za vás veškeré zprovoznění vyřeší zkušení specialisté. Těm jen stačí při úvodní konzultaci nahlásit vaše požadavky, předat potřebné informace a máte prakticky hotovo. Nyní tak máte úžasnou příležitost si výrazně usnadnit zavedení dárkových poukazů a nabídnout vašim zákazníkům přesně to, co před vánočními svátky chtějí!

Začněte prodávat dárkové poukazy s iPoukaz.cz zde

Související články

Dnes nejčtenější

.