Zavřít reklamu

Ať už máte Halloween rádi, nebo jde zcela mimo vás, nikdy neuškodí zahrát si příjemně strašidelnou hru. Venku se stmívá čím dál rychleji, počasí je čím dál pošmournější… zkrátka ideální atmosféra pro hraní her tohoto typu.

Limbo

Limbo je skvěle zpracovaná ponurá plošinovka laděná do černobíla, která vás zaručeně bude bavit. Nechte se pohltit chytlavým soundtrackem i prostředím, ve kterém se Limbo odehrává. Atmosféra a strašidelný příběh Limba si vás stoprocentně získá.

Stažení v Google Play

Castelvania

Castlevania: Symphony of the Night je plošinovka s upíří tematikou, ve které máte za úkol ulovit Drákulu. Klasickou hru od Konami si snadno zahrajete a její dohrání zabere jen asi osm nebo devět hodin, což je ideální pro delší halloweenské hraní. Těšit se můžete na retro grafiku, ale také na podporu ovladačů – použití ovladače je v případě Android verze Castelvanie dokonce žádoucí,  protože tlačítka na dotykovém displeji jsou podle recenzí některých hráčů nepříliš dobře navržená. Cena: 79 korun.

Stažení v Google Play

Alien: Isolation

Alien: Isolation sice stejně jako předchozí Castelvania patří mezi placené hry, investice ve výši necelých 250 korun se ale zcela jistě vyplatí. Hra je velice dobře zpracovaná, a svým příběhem, atmosférou a hratelností zajisté nadchne nejen milovníky vetřelčí frančízy. Přenesete se na vesmírnou stanici Sevastopol, kde čeká neznámá hrozba…

Stažení v Google Play

Five Nights at Freddy’s

Pokud máte rádi zábavné lekačky, bude vás bavit i tato klasika. Hry ze série FNAF se dlouhodobě těší velké popularitě, Ve hře Five Nighs at Freddy’s se stáváte noční hlídačem v restauraci Freddy Fazbear’s Pizza. V malé kanceláři musíte pečlivě hlídat bezpečnostní kamery a dávat pozor na oživlé animatroniky. Vaše zdroje jsou ale omezené a každá další noc je těžší než ta předchozí. Cena: 84,99 Kč.

Stažení v Google Play

DISTRAINT: Pocket Pixel Horror

Na závěr pro vás máme jeden bezplatný titul. DISTRAINT: Pocket Pixel Horror je hororová 2D psychologická adventura, ve které na sebe berete roli ambiciózního mladého muže jménem Price.Aby si Price vymohl partnerství od slavné společnosti, zmocní se majetku starší ženy. V tu chvíli zjistí, jakou cenu má jeho lidskost.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.