Zavřít reklamu

Všichni víme, že jídlem by se plýtvat nemělo. Uvést tuto myšlenku do praxe je ale často poměrně těžké. Naštěstí existuje řada aplikací, které vám mohou v tomto směru skvěle pomoci.

Nosh

Pokud ovládáte angličtinu a nebojíte se investovat trošku více času, můžete vyzkoušet aplikaci Nosh. Do této aplikace zadáte veškeré nakoupené potraviny včetně údajů o datu spotřeby, a aplikace se postará o to, abyste už nikdy nevyhodili nic, co jste omylem nechali zkazit. Kromě toho zde můžete vytvářet nákupní seznamy a získávat užitečné tipy pro vaření a přípravu jídel.

Stažení v Google Play

Nesnězeno

Nesnězeno je báječný projekt, který nejen bojuje proti plýtvání jídlem, ale pomůže vám i ušetřit. Prostřednictvím této aplikace si můžete za skvělou cenu objednat vynikající jídlo z celé řady podniků, které by jinak přišlo vniveč. Objednáte, zaplatíte, vyzvednete. Zachráníte jídlo, které se nestihlo prodat, ušetříte, a ještě si skvěle pochutnáte.

 

Stažení v Google Play

Empty my Fridge

Máte pocit, že váš špajz a lednička přetéká surovinami, ale zároveň vám přijde, že vlastně nemáte co jíst a z čeho vařit? Pomůže vám aplikace s názvem Empty my Fridge. Stačí zadat ingredience, které se právě nachází u vás doma, a pak se jen nechat překvapit množstvím a variabilitou receptů, které vám aplikace nabídne. Vaše suroviny se tak nezkazí a vy navíc ještě ušetříte.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.