Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Zcela nový zpravodajský servis a blog pro média dnes spustila společnost Samsung Electronics Czech and Slovak. Novináři i široká veřejnost tak mohou na jednom místě získat kompletní informace o aktivitách a produktech společnosti, včetně všech vydaných tiskových zpráv, obrazových a video materiálů. Jde již o 41. jazykovou mutaci služby Newsroom od společnosti Samsung Electronics.

Nový zpravodajský servis Samsungu v Česku je dostupný na adresách www.samsungnewsroom.cz a news.samsung.com/cz a představuje dosud nejkomplexnější službu pro novináře i spotřebitele. Po vzoru globální redakce Samsung Newsroom bude poskytovat nejen informace o nejnovějších produktech a službách Samsungu, ale také materiály o lokálních aktivitách, nových korporátních plánech v regionu a aktivitách podporujících místní komunity.

Samsung Newsroom Česká republika 2 (kopie)

Moderní a přehledné uspořádání usnadní orientaci na webu a vyhledávání konkrétních informací či tematických sekcí. Jak zástupci médií, pro které byla vytvořena speciální záložka, tak spotřebitelé najdou na jednom místě kompletní balíček materiálů o produktech a aktivitách společnosti, včetně tiskových zpráv, článků, fotografií a videí.

Samsung Newsroom Česká republika se připojuje k řadě regionálních tiskových kanceláří společnosti Samsung Electronics provozovaných například ve Spojených státech, Brazílii, Německu nebo Velké Británii. Samsung plánuje dále rozvíjet místní komunikační platformy, aby mohl sdílet své inspirativní příběhy se spotřebiteli po celém světě.

Související články

Dnes nejčtenější

.