Zavřít reklamu

Komerční sdělení: 3D tisk je stále populárnější a dostupnější. Pokud zvažujete pořízení své vlastní 3D tiskárny, se kterou byste se mohli pustit do nekonečného modelování a tisknutí, pak pro vás máme perfektní tip. V rámci současné akce na oblíbeném e-shopu Tomtop.cz si totiž můžete přijít na oblíbenou 3D tiskárnu Artillery Hornet, která je nyní k dostání s 61% slevou! Pojďme si proto na ni blíže posvítit a říct, v čem všem vyniká.

Artillery Hornet

Artillery Hornet je 3D tiskárnou určenou pro začátečníky, kteří by se rádi ponořili do světa 3D tisku a vyzkoušeli si modelování i tisk sami. Tento model se konkrétně vyznačuje skvělými, a především kvalitními komponenty, které zajišťují bezchybné fungování bez sebemenších obtíží. Samotným jádrem je pak 32bitová základní deska, díky níž je tisk o dost rychlejší, tišší a efektivnější. Právě ona totiž celý produkt jako takový pohání. Rozhodně ale nesmíme zapomenout zmínit důležitou integrovanou strukturu, extrémní přesnost a jednoduchost. Nemusíte se obávat, že byste si s tiskem nevěděli rady – během pár minut se totiž rovnou můžete pustit do akce.

Tato 3D tiskárna vám umožní tisknout objekty v rozměrech až 22x22x25 centimetrů. O zrovna malé hodnoty se tedy rozhodně nejedná a je tedy už jen a pouze na vás, jak tento dostupný prostor a ostatní schopnosti dokážete využít. Právě kombinace těchto předních vlastností z Artillery Hornet dělá perfektního parťáka pro nadšence do technologií, zájemce o 3D tisk, děti nebo dokonce i profesionály. Jednoduše by to šlo shrnout následovně – koupí Artillery Hornet získáte spoustu muziky, za málo peněz. V poměru cena/výkon jde totiž o jeden z nejlepších modelů.

3D tiskárna s 61% slevou!

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, 3D tiskárnu Artillery Hornet si nyní můžete pořídit s až neuvěřitelnou slevou! V rámci současně probíhající slevové akce na e-shopu Tomtop.com je produkt k dostání s 61% slevou za pouhých 357,74 € 139,80 €, včetně daně i dopravy! Tyto objednávky se navíc doesílají z evropského skladiště, díky čemuž produkt obdržíte již během 3 až 5 pracovních dní. Je v tom ale i menší háček. Akční nabídka je totiž časově i početně omezená. Pokud tedy nad pořízením reálně uvažujete, tak byste si tuto jedinečnou nabídku rozhodně neměli nechat uniknout!

3D tiskárnu Artillery Hornet zakoupíte s 61% slevou zde

Dnes nejčtenější

.