Zavřít reklamu

Společnost Anker představila dvoje nová bezdrátová sluchátka, která se pyšní unikátními funkcemi. Model Soundcore Liberty 4 dokáže sledovat srdeční tep, novinka s názvem Soundcore Sleep A10 zase spánek.

Soundcore Liberty 4 jsou prvními „nožičkovými“ sluchátky Ankeru s dvojitými dynamickými měniči v každém sluchátku. Díky zabudovanému gyroskopu a prostorovému audio algoritmu pro sledování pohybů hlavy slibují pohlcující poslechový zážitek. Společnost tvrdí, že sluchátka na jedno nabití vydrží až 9 hodin či 7 hodin se zapnutou funkcí ANC (potlačení okolního hluku) a až 28 hodin s nabíjecím pouzdrem.

Kromě obvyklých zvukových funkcí dokáží Soundcore Liberty 4 jako první sluchátka Ankeru sledovat srdeční tep, k čemuž slouží vestavěný senzor (konkrétně je umístěn v pravém sluchátku). K vašim datům máte přístup prostřednictvím doprovodné aplikace Soundcore. Sluchátka se nabízejí v černé a bílé barvě a jejich cena činí 150 dolarů (zhruba 3 700 Kč).

Soundcore Sleep A10 jsou prvními sluchátky Ankeru, která umějí monitorovat spánek, a společnost je staví proti sluchátkům Bose Sleepbuds II. Ve výše uvedené aplikaci se bude zobrazovat záznam vašich spacích návyků, což by vám mělo pomoci upravit podmínky spánku.

Sluchátka slibují blokovat až 35 dB hluku, což je podle výrobce o 15 dB více než u nejlepších spánkových sluchátek současnosti. Anker tvrdí, že sluchátka se pohodlně nosí a že se to týká i spáčů na na boku, a fungují také jako osobní budík. Oproti ostatním značkám, které jsou omezeny na přehrávání zvuku z konkrétních aplikací, je u těchto sluchátek též možné přehrávat jakýkoli zvuk přes Bluetooth. Soundcore Sleep A10 se prodávají (prostřednictvím online obchodu Ankeru nebo Amazonu) za 180 eur, resp. dolarů (asi 4 400 a 4 500 Kč).

Dnes nejčtenější

.