Zavřít reklamu

Google v květnu pořádá svou konferenci I/O, červen pak patří Applu a jeho WWDC. Samsung pak pořádá svou vývojářskou konferenci v říjnu. Letos to bude ve středu 12. října a samozřejmě se zde dočkáme spousty novinek ohledně nadstavby One UI ale i platformy SmartThings. 

Hlavní přednáška je naplánována od 19. hodin našeho času, a tato událost bude živě přenášena z kongresového centra Moscone North v kalifornském San Franciscu. Přímo na akci SDC 2022 bude přítomno devět inženýrů a vedoucích pracovníků Samsungu, kteří povedou desítky konferencí, z nichž některá budou také vysílána on-line, jiná budou k dispozici jen na vyžádání. Hostitelé budou kromě SmartThings diskutovat o různých aspektech, včetně systému Tizen a uživatelského rozhraní One UI 5.0.

Připravte si své hackerské dovednosti 

V programu pro SDC22 jsou zanesena témata, jako „Co je nového v One UI 5“, „SmartThings Find: Co je nového v systému Tizen“ a „Tizen všude“. Pokud jde o poslední dvě témata, Samsung v nich bude hovořit o nejnovějších funkcích dostupných v systému Tizen 7.0 a o pokroku ve svém licenčním programu. Uvádí totiž, že od 22. září přijalo operační systém Tizen pro své televizory více než 10 značek v Evropě, Austrálii a Turecku. Tři značky byly uveřejněny minulý měsíc.

Samsung bude zřejmě 12. října hovořit také o uživatelském rozhraní One UI 5.0, ale zda to znamená, že do té doby bude aktualizace veřejně dostupná, není jasné. Společnost má však v úmyslu vydat One UI 5.0 a Android 13 pro několik zařízení Galaxy ještě do konce roku 2022. V neposlední řadě se na vývojářské konferenci Samsungu uskuteční také Hackerské hřiště. Společnost zve tedy jako obvykle hackery a vývojáře, aby se zúčastnili jeho výzev a zahráli si hry Capture the Flag a měli šanci také vyhrát četné ceny. Více se dozvíte na oficiálních stránkách akce.

Související články

Dnes nejčtenější

.