Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud přemýšlíte nad pořízením městské elektrokoloběžky a hledáte nejlepší model v poměru cena/výkon, pak pro vás máme skvělý tip! Oblíbený model Navee N65 totiž nyní pořídíte s výraznou exkluzivní slevou pro naše čtenáře. Pojďme se ale nejprve zaměřit na samotnou elektrokoloběžku.

Navee N65 aneb prvotřídní parťák do města

Elektrokoloběžka Navee N65 je určena především do města, kdy konkrétně nabízí efektní a ekologickou alternativu pro dopravu. Model si totiž zakládá na kvalitním a výkonném 500W elektromotoru, s jehož pomocí dokáže koloběžka jet až rychlostí 25 km/h. Důležitou roli pochopitelně hraje i baterie a tedy celkový dojezd. Právě proto v Navee N65 najdeme akumulátor s kapacitou 12,5 Ah s dojezdem až 65 kilometrů! S ohledem na celkový dojezd pochopitelně záleží na celkové zátěži, od čehož se následně odvíjí i samotný výsledek. Konkrétně se totiž nabízí dva výkonnostní režimy – jeden omezující maximální rychlost na 25 km/h a druhý omezující rychlost na 15 km/h. Jednoduše tedy stačí nastavit režim a rovnou se vydat na cestu.

Určitě také nesmíme zapomenout zmínit nesmírně propracovanou konstrukci, jejíž základem je základová deska vyrobená z hořčíkové slitiny. Ta zajišťuje maximální odolnost s nosností až 120 kilogramů. Zároveň má pozitivní dopad na celkovou stabilitu při jízdě. I přesto lze navíc Navee N65 velice rychle a jednoduše složit a uschovat například do kufru od auta pro její převoz – následně už ji stačí jen vytáhnout, v okamžiku složit a vyrazit na cestu. Aby toho nebylo málo, elektrokoloběžka navíc disponuje 10″ s tradičními pneumatikami pro zajištění příjemné jízdy i po náročnějším povrchu a duálním brzdový systémem složeným z přední EABS brzdy a zadního diskového kotouče.

Kompletně o všem navíc můžete mít kdykoliv přehled prostřednictvím aplikace Go Navee přímo na vašem smartphonu. Elektrokoloběžka se s appkou dokáže propojit skrze Bluetooth a poskytovat vám v reálném čase řadu důležitých informací a statistik. V závěru samozřejmě nechybí ani LED osvětlení, displej, který informuje o rychlosti jízdy či stavu baterie, a odolnost vůči vodě dle stupně krytí IPX4.

Nyní s výraznou slevou!

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, tuto městskou elektrokoloběžku si nyní můžete pořídit s výraznou exkluzivní slevou. Aktuálně je Navee N65 sama o sobě k dostání s 25% slevou, díky čemuž její cena klesla na 730 € 549 €. Pokud však v košíku zadáte slevový kód ve znění NYVEETC, výsledná cena se vám sníží na pouhopouhých 529 €. Mějte ale na paměti, že je nabídka časově i početně omezená. Platí pouze do 30. září 2022!

Akce je dostupná v rámci oblíbeného a ověřeného e-shopu Tomtop.com. Za zmínku také rozhodně stojí, že můžete počítat s bezplatným a blesurychlým doručením. Jelikož se zboží odesílá z evropského skladu (PL), domů vám elektrokoloběžka dorazí již za 3 až 8 dní!

Elektrokoloběžku Navee N65 zakoupíte se slevou zde

Související články

Dnes nejčtenější

.