Zavřít reklamu

Pro skupinu bolívijských dívek, které si říkají ImillaSkate, je jízda na skateboardu více než sport, je to životní filozofie. Devět mladých žen se rozhodlo využít svou vášeň k „prknu“ k tomu, aby vzbudily nový pocit hrdosti v domorodých Bolívijkách neboli „cholitas“, které společnost v historii země ne vždy přijímala jako sobě rovné.

Ženy ze skupiny ImillaSkate každý den vyrážejí v tradičních domorodých sukních na skateboardech do bolívijských ulic, přičemž používají smartphony Galaxy, aby na každém kroku zachytily svou věc, tedy boj za lepší postavení domorodých obyvatelek. Technologie Galaxy jim dnes pomáhá dále expandovat a komunikovat s ještě více lidmi po celém světě na sociálních sítích, čímž se jim otevírají nové možnosti. Smartphony se pro ně staly nejdůležitějším nástrojem šíření jejich poselství.

Podívejte se na inspirativní příběh uživatelek telefonů Galaxy Elinor Buitragové, Belen Fajardové, Fabiony Gonzalesové, Brendy Mamaniové, Huary Medinové, Susan Mezové, Estefanny Moralesové, Daniely Santivanezové a Deysi Tacuriové, známých jako ImillaSkate, které chtějí, aby svět oslavoval domorodové Bolívijky i ženy jako takové, ať už na skateboardu, či mimo něj.

Dnes nejčtenější

.