Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Když se řekne A, je třeba říct taky B. Tenhle článek drtí zase mě, protože je po všech stránkách neobjektivní a řekl bych, že vycucaný z prstu, jelikož se opírá pouze o tabulkové hodnoty.
  Každý kdo má v mém okolí AW potvrdí, že reálně ty hodinky vydrží 2-3 dny běžného používání. Já vlastně neznám nikoho, komu by vydržely jen těch 18h.
  Samsung vydržel týden, dokud nepřešel s Tizenu na Gooogle wear, změnou systému klesla dramaticky výdrž na 1-2 dny (opět osobní zkušenost a informace z okolí, včetně nasraných zákazníků, kteří měli dříve hodinky s Tizenem). Dneska mají oba skore vyrovnané a je jedno jakou hodnotu v mAh mají napsanou na baterce.
  Co se týká AW ultra, tam zatím reálné info od uživatelů nejsou.
  Garmin je jiná kategorie, už proto, že se nejedná o „prodlouženou ruku“ telefonu, tak jako Samsung nebo AW.

  Tragická výdrž AW….pokud zapneš sledování aktivity třeba sport ‼️… Na to aby mi pouze ukazovaly čas nebo notifikace je to hodně drahý stroječek 😅👎… Měl jsem je týden a s radostí jsem se jich finanční ztrátou zbavil… Pořídil jsem si Garmin vénu 2 plus se kterými mohu také telefonovat, platit, celodenně monitorovat sportovní aktivity, A hlavně je nemusím nabíjet každý den! Většina dalších funkci u AW je opět placená…. Třeba takový monitoring spánku vám v základu zadarmo pouze sdělí Kdy jste usnuli a když jste se probudili 😅👎… Což je v podstatě informace k ničemu

  U AW určitě nic placeného není, leda Fitness+, které u nás není dostupné a popřípadě Apple Music. Pak je zde samozřejmě úložiště na iCloudu, ale to s funkcemi hodinek nemá nic moc společného.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.