Zavřít reklamu

Společnost Apple letos na podzim vydává novou verzi svého operačního systému pro iPhony iOS 16. Mezi novinky, které tato aktualizace přináší, patří mimo jiné také možnost přizpůsobené uzamčené obrazovky za pomoci widgetů a dalších pomůcek. Majitelé smartphonů s Androidem mají ale díky nejrůznějším aplikacím tuto možnost již delší dobu. Které aplikace můžete na Androidu využít k úpravě zamčené obrazovky i plochy vašeho iPhonu?

AcDisplay

S pomocí AcDisplay budete moci provádět nejrůznější kouzla s upozorněními na zamčené obrazovce vašeho smartphonu. AcDisplay vám nabízí možnost otevírání notifikací přímo na uzamčené obrazovce, stejně jako jejich správu, to vše v elegantním, minimalistickém stylu. Pokud je tedy pro vás klíčovou interakce s oznámeními na zamčeném displeji smartphonu, AcDisplay vám skvěle poslouží.

Stažení v Google Play

Always On AMOLED

Velmi zajímavá aplikace Always On AMOLED dokáže na vašem smartphonu efektivně simulovat funkce always-on displeje. V aplikaci si můžete také kreativně a ve velké míře přizpůsobit vzhled a funkce zamčeného displeje vašeho smartphonu, přizpůsobit obsah a vzhled zobrazovaných informací a mnoho dalšího.

Stažení v Google Play

KLCK Kustom Lock Screen Maker

Název této aplikace jistě dostatečně jasně hovoří sám za sebe. KLCK Kustom Lock Screen Maker vám umožní si v jisté míře přizpůsobit uzamčený displej vašeho smartphonu. Ve WYSIWYG editoru s okamžitým náhledem si můžete nastavit, jak má vypadat zamčená obrazovka vašeho smartphonu s Androidem. KLCK nabízí bohaté možnosti přizpůsobení včetně animací.

Stažení v Google Play

Lockscreen Widgets

Pokud toužíte po widgetech, umístěných na zamčené obrazovce vašeho telefonu, můžete si vzít na pomoc aplikaci s názvem Lockscreen Widgets. Tato aplikace vám umožní snadno, rychle a kreativně vytvářet a umisťovat nejrůznější widgety na zamčený displej vašeho smartphonu. Můžete si zvolit velikost a vzhled widgetů, stejně jako typ zobrazovaných informací.

Stažení v Google Play (38,99 Kč)

Solo Locker (DIY Locker)

Aplikace Solo Locker nabízí hned několik možných způsobů úpravy a přizpůsobení zamčené obrazovky vašeho smartphonu. S pomocí této aplikace si můžete například namísto číselného zámku pro odemykání nastavit výběr vašich vlastních fotografií. Solo Locker nabízí také možnost nastavení motivu uzamčené obrazovky i výběru zobrazovaných informací.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.