Zavřít reklamu

Pokud jste v posledních dnech hráli Cyberpunk 2077, možná jste si všimli, že patch 1.6 přidal do hry arkádovou minihru s názvem Roach Race. Tu nyní CD Projekt vydal jako samostatný titul na Android, a to zdarma.

Roach Race je hra žánru auto-runner (neboli běhačka, v níž se nemůžete zastavit), která na první pohled připomíná ikonickou prohlížečovou hru Googlu Dino T-Rex. Má jednoduchou pixelovou grafiku a jednoduchá je i hratelnost, která spočívá ve vyhýbání se překážek, ať už živých, nebo neživých, aby se hráč dostal do další úrovně. I když nejde o světoborný herní počin, jako výplň volné chvíle může posloužit více než dobře. A hraje se v ní na skóre, takže hráči mají motivaci se k ní vracet.

Roach Race je první oficiální minihrou pro Cyberpunk 2077, již předtím se v ní však objevilo několik fanouškovských, jako je např. variace na Tetris. Je pravděpodobné, že v budoucnu CD Projekt do hry, která od prosince roku 2020 prodala téměř 20 milionů kopií, přidá další arkádové hříčky pro rozptýlení.

Roach Race v Google Play

Dnes nejčtenější

.