Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Laserové gravírování se těší stále rostoucí popularitě. Díky tomu se na trh dostávají stále lepší, a především dostupnější gravírovačky, které si můžete pořídit doslova za pakatel. Pokud byste se do tohoto světa rádi ponořili a hledáte vhodný model, pak pro vás máme skvělý tip! V rámci současné akce u renomovaného prodejce Tomtop.com si totiž můžete přijít na oblíbenou laserovou gravírovačku Two Trees TOTEM S za bezkonkurenční cenu! Pojďme si na ni společně posvítit.

Two Trees TOTEM S 4

Laserová gravírovačka Two Trees TOTEM S se vyznačují svou jednoduchostí. Svému uživateli nabízí dostačující pracovní plochu o rozměrech 30×30 centimetrů bez výškového omezení. Samozřejmě zcela klíčový je v tomto případě laserový modul. Výrobce se v tomto ohledu spoléhá na modul s výkonem 5,5 W, který je plně dostačující pro běžné gravírování a hravě si poradí s gravírováním do řady materiálů, mezi něž se řadí například dřevo, plast, papír, kůže, nerezová ocel, hliník, kov, sklo, kámen a řada dalších. V praxi je to už jen a pouze na vás. Jedinou limitací je jen vaše fantazie. Samozřejmostí je také vysoká přesnost a řada bezpečnostních systémů pro zajištění maximální spolehlivosti. V okamžiku si tak můžete personalizovat nejrůznější předměty a parádně je tak ozdobit.

Jak už jsme zmínili výše, gravírovačku si nyní můžete pořídit s parádní slevou! Na e-shopu Tomtop.com je totiž k dostání s 68% slevou za pouhopouhých 129,99 € (namísto původních 398,79 €), což už rozhodně stojí za to! Zároveň můžete počítat s bezplatným a rychlým doručením, přímo z evropského skladiště, které se nachází v Německu. Na druhou stranu byste ale s nákupem rozhodně neměli otálet. Akce je totiž časově i početně omezená! Sleva na laserovou gravírovačku Two Trees TOTEM S platí pouze do konce září 2022, případně do vyprodání skladových zásob. Nenechte si proto ujít tuto jedinečnou příležitost.

Gravírovačku Two Trees TOTEM S zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.