Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Vlastním telefon Xiaomi mi note 10 a hodinky Samsung watch 4. Aktualizaci stáhnu, ale při kopírování se to sekne a ne nainstaluje. Ani přes hodinky čistě ani prostřednictvím aplikace v telefonu.
  Ani přes data ani přes wi-fi. Máte řešení? Předchozí aktualizace mi vždy fungovali

  Bohužel nemáme. Zkuste obojí vypnout a zapnout, zkuste zkontrolovat, jestli není dostupná aktualizace pro telefon. Zkuste taky kouknout, jestli není dostupná aktualizace pro Galaxy Wearable.

  Stahování ok.ale.pak dlouho aktualizace a nakonec stejně nečekaný konec. Vypnutý hodinky,mobil vypnut i restartován.zadna nástavba čistý android one.mam sto chutí hodit čistej wear os

  Já aktualizaci stahuju přes WiFi v hodinkách a hlavně předtím vypnu bluetooth v mobilu. Už třetí aktualizace se mi takhle podařila včetně dnešní…mobil mám Xiaomi 12x a Galaxy watch 4 classic

  Moc díky za dotaz, níže v diskuzi je zřejmě řešení pro aktualizaci z jiného telefonu než Samsung (já mám One Plus 8 Pro a aktualizace mne nesla). Podle návodu níže, ještě jednou díky, je nutno aktualizovat z hodinek přes WiFi s VYPNUTYM Bluetooth, dokonce vícekrát… J.

  Tak mi pomohla až od instalace Wearable manažera a pak instalace nového. Následně vše přihlásit stáhnout zálohu a z hodinek udělat aktualizaci.
  Masakr. Samsung velké zklamání na to, že to jsou drahé hodinky a takový gigant. A podpora pro 4 řadu má být do 2025

  Poslední velkou aktualizaci mám už taky na Galaxy w4 , ale byl to porod…😆Aktualizace se stáhla ale nesla instalovat, nakonec jsem musel smazat hodinky a znovu nainstalovat…Potom OK 😊 Od: mobil OnePlus 7

  Aktualizace mi několikrát padla již při stahování souborů, později při přenosu do telefonu ale nakonec se jeden z pokusů podařil ale už ani nevím, který ze způsobů to byl.
  Po aktualizaci jsem provedl i „odblokování“ měření tlak ua EKG pro „neGalaxy“ telefony – zafungovali APK vydané v půlce srpna.

  Tak po tvrdém resetu do factoru,a několikerém pokusu o různé vypínání a resetování s různými vypnutými i zapnutými věcmi včetně reinstall v mobilu se konečně povedlo…jen supr že budu muset zas vše nastavovat a vylepšovat znovu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.