Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud právě uvažujete nad pořízením kvalitních chytrých hodinek, pak by vám rozhodně neměla uniknout současně probíhající akce na oblíbený kousek Xiaomi Watch S1 Pro. Tyto parádní hodinky totiž nyní pořídíte s doslova neuvěřitelnou slevou za méně než polovinu! Pojďme se ale nejprve podívat, co tento model vlastně všechno umí a čím vás dokáže potěšit.

Xiaomi Watch S1 Pro

Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Pro dokážou na první pohled navnadit svým elegantním designem a precizním zpracováním s rámečky z nerezové oceli. Pyšní se totiž 46mm kulatým ciferníkem, který jde ruku v ruce s kvalitním displejem se safírovým sklíčkem. Na první pohled se proto model jeví jakožto klasické analogové hodinky, ale ve skutečnosti je doslova nabitý chytrými funkcemi a řadou parádních možností. Samozřejmostí je tedy schopnost pro monitorování spánku, tlaku, saturace kyslíku v krvi a srdečního tepu. Hodinky navíc příjemně potěší i z hlediska výdrže. Na jedno nabití totiž vydrží až 14 dní!

Nyní se už ale pojďme podívat na to, co hodinky vlastně umí. O jejich bezchybný chod se stará propracovaný operační systém MIUI Watch, který se vyznačuje svou svižností a jednoduchostí. Pro snazší ovládání ani nechybí chytrá korunka. U chytrých hodinek jako takových je také důležitá schopnost pro monitorování sportovních aktivit. Ani v tomto není model pozadu. Tento kousek si totiž poradí s detailním sledováním a analyzováním více než 100 sportů. Samozřejmě všechna data jsou následně k dispozici prostřednictvím aplikace na vašem telefonu. V závěru ještě nesmíme zapomenout zmínit vysoce kvalitní kožený řemínek, který jde ruku v ruce se zmiňovaným elegantním tělem. Pokud tedy hledáte tradičně vypadající hodinky, které ve skutečnosti skrývají daleko více možností, pak se Xiaomi Watch S1 Pro jeví jako jednoznačná volba!

Xiaomi Watch S1 Pro 3

Nyní za méně než polovinu!

Aby toho nebylo málo, tak si nyní můžete na tento model u oblíbeného prodejce Tomtop.com přijít s nevídanou slevou. Xiaomi Watch S1 Pro totiž momentálně pořídíte s 52% slevou, díky čemuž vás hodinky vyjdou na pouhopouhých 259,21 €, včetně DPH a dopravy (namísto původních 535,38 €)! Je v tom ale i menší háček. Akce je totiž časově a početně omezená. Pokud se vám tedy hodinky zamlouvají,s jejich nákupem rozhodně neotálejte!

Chytré hodinky Xiaomi Watch S1 Pro zakoupíte s 52% slevou zde

Související články

Dnes nejčtenější

.