Zavřít reklamu

Na chytrých hodinkách lze hrát hry. Navzdory zdání si na chytrých hodinkách Samsung Galaxy Watch zahrajete mnoho zajímavých her. Není to tak dávno, co pro ně byly zpřístupněny emulátory GameBoy (GBC a GBA), takže si na nich můžete zahrát mnoho skvělých klasik. Jak hrát hry na chytrých hodinkách Samsung?

I na chytrých hodinkách lze hrát hry

Majitelé chytrých hodinek nám jistě dají za pravdu, že jejich funkčnost dokáže překvapit. Moderní modely slouží nejen pro přenos času, počítání kroků, GPS lokalizaci nebo další známé funkce. Chytré hodinky jsou stále častěji také zdrojem zábavy, například na chytrých hodinkách lze hrát i hry. Tyto hry lze stáhnout přímo z vyhrazených obchodů v závislosti na vašem operačním systému. Věděli jste ale, že na chytrých hodinkách můžete hrát hry i bez stahování a instalace? Je to možné díky HTML5. Pro ty, kteří nevědí, HTML5 je značkovací jazyk, který byl použit k prezentaci obsahu v prohlížeči. Jazyk se také používá k vytváření her, které lze hrát přímo v prohlížeči, jako jsou kasinové hry přes https://sazenibonusy.cz/betano-registrace/, s aktivním připojením k internetu.

Galaxy Watch5 Pro foto9

Mnoho vývojářů nyní začalo vytvářet HTML5 / JavaScript verze oblíbených her, které lze hrát také na chytrých hodinkách. Nedávno vývojář softwaru Oliver Klemenz vytvořil HTML5 / Javascript verzi Prince of Persia, kterou můžete hrát na svých chytrých hodinkách. Před pár měsíci vytvořil vývojář také verzi Doom optimalizovanou pro chytré hodinky.

Jak hrát hry na smartwatch?

Pro hraní her na Samsung Galaxy smartwatch máte dvě možnosti: hru si stáhnout nebo hrát online. Pro spuštění hry na chytrých hodinkách si stačí stáhnout příslušnou aplikaci z obchodu. Nutno podotknout, že každý z operačních systémů hodinek má svůj vyhrazený trh s dostupnými aplikacemi, které se od sebe mohou lišit, vystupovat pod jinými názvy nebo se na konkurenčních systémech vůbec nevyskytují.

Abyste si mohli zahrát hry bez stahování, stačí postupovat dle níže uvedených kroků. Jako první zkopírujte odkaz na jakoukoli hru založenou na HTML5, kterou chcete hrát na svých chytrých hodinkách a odešlete SMS na číslo spárované s vaším nositelným zařízením. Chcete-li to provést, musíte použít samostatný smartphone. Když obdržíte textovou zprávu, klepněte na odkaz. Odkaz na hru se nyní otevře ve výchozím webovém prohlížeči chytrých hodinek. Podobné kroky můžete provést i u jakékoli jiné hry založené na HTML5, ale měli byste se ujistit, že je hra optimalizována pro chytré hodinky. Aktuálně je k dispozici velmi omezený počet her, které lze hrát přímo v prohlížeči chytrých hodinek. Aby bylo ovládání hodinek pohodlné, měl by být displej čitelný, dotykový a barevný. Nejčastěji používané matice v chytrých hodinkách jsou OLED a AMOLED. Obě technologie zaručují velmi dobrou reprodukci barev. Tvar pouzdra se liší podle představy výrobce. Některé chytré hodinky mají standardní ciferník s prostorem pro zobrazování upozornění. U ostatních modelů můžete najít dotykovou obrazovku se safírovým sklem, která zobrazuje všechna upozornění v závislosti na zvoleném režimu a funkci.

Související články

Dnes nejčtenější

.