Zavřít reklamu

Do dnešní půlnoci trvá akce, kterou Samsung pořádá v rámci předprodeje svých nových skládacích telefonů Galaxy Z Flip4 a Galaxy Z Fold4, kdy v prvním případě dává až 7 tisíc Kč a v druhém až 10 tisíc Kč bonus při využití akce výkupu starého zařízení. Za to pak dostanete zaplaceno podle jeho modelu a stavu.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 jdou do prodeje v pátek 26. srpna, a Samsung, stejně jako distribuční společnosti, na ně aktuálně přijímají předobjednávky. V rámci nich pak právě můžete využít akce výkupu svého starého zařízení, kdy vám jej společnost nejen vykoupí za aktuální hodnotu, ale zároveň k němu poskytne i skvělý bonus.

Samozřejmě záleží, jaký telefon Samsungu výměnou dáte, stejně jako na jeho stavu. Jisté ale je, že se jedná o velice zajímavou akci, protože se nejen že zbavíte třeba svého dosluhujícího stroje a uděláte něco pro naši planetu, ale také za něho dostanete reálnou hodnotu a bonusem si snížíte náklady na pořízení jedné z novinek. Musíte se jen stihnout rozhoupat do půlnoci, takže příliš času vám nezbývá.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 předobjednáte například zde

To samé nicméně platí i pokud si chcete pořídit hodinky Galaxy Watch5, tedy alespoň s ohledem na řečený termín. U nich totiž v předprodeji získáte sluchátka Galaxy Buds Live za jedinou korunu. Jejich původní cena je přitom 3 790 Kč. Nejedná se však o žádné staré skladové zásoby, protože sluchátka jsou nové onyxové barvy. Vše o cenách jednotlivých modelů telefonů a hodinek s jejich variantami se dozvíte z našeho článku.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro předobjednáte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.