Zavřít reklamu

Datum představení iPhone 14 již není tajemstvím. Apple totiž rozeslal médiím pozvánky na svou tiskovou konferenci, která se uskuteční ve středu 7. září od 19:00 hodin našeho času. Pravděpodobně zase půjde o hybridní akci, kdy bude keynote sice předtočená, ale v Apple Parku, tedy sídle společnosti, ji budou moci sledovat vybraní novináři, kteří si pak budou moci novinky rovnou „osahat“.

Největší konkurent Samsungu představuje své smartphony v září pravidelně, i když byl covidový rok 2020 výjimkou a společnost tak učinila až v říjnu. Vyjma iPhone 14 je velice pravděpodobné, že budou uvedena i Apple Watch Series 8, očekávají se i Apple Watch SE 2. generace, Apple Watch Pro a AirPods Pro 2. generace. Ze hry není ani nová Apple TV nebo iPady.

iPhone-14-predstaveni

Datum představení iPhonu 14 tedy známe a událost samozřejmě budeme sledovat, protože bude mít dopad nejen na Samsung ale i na celý trh s mobilními telefony. Apple je pořád dvojkou, což je s ohledem na jeho zaměření se na prémiový segment smartphonů opravdu obdivuhodné.

Představení iPhone 14 můžete živě sledovat přímo zde.

Dnes nejčtenější

.