Zavřít reklamu

Na streamovací platformu od Disney jsme čekali dva roky. Letos ale konečně dorazila i do České republiky a již si můžeme užívat jejích Hvězdných válek ale i komiksů od Marvelu na jednom místě. 8. září navíc do platformy přijde množství nového obsahu. Dorazí Thor: Láska jako hrom včetně filmu o filmu, dále Obi-Wan Kenobi: Jediův návrat, Pinocchio s Tomem Hankesm nebo Auta na cestách.

Novinky Disney+, které se v síti objeví 8. září:

Pinocchio

Oblíbený příběh o dřevěné loutce, která se vydává na napínavou dobrodružnou cestu, aby se stala skutečným chlapcem, se vrací v podobě hraného celovečerního filmu pod taktovkou Oscarem ověnčeného režiséra Roberta Zemeckise. Tom Hanks (Petr Štěpánek) hraje Geppetta, řezbáře, který stvořil Pinocchia (Benjamim Evan Ainsworth, v českém znění Kristián Páca) a chová se k němu, jako by byl jeho vlastní syn. Dále uslyšíte v českém znění Petra Neskusila jako Jiminyho Cricketa (v původním znění Joseph Gordon-Levitt), Pinocchiova průvodce a zároveň jeho „svědomí“ a Vendulu Příhodovou jako Modrou vílu (Cynthia Erivová nominovaná na Oscara), která zároveň nazpívala úvodní píseň k filmu. Ve filmu se objeví také nová postava kočího, kterou ztvární Luke Evans (Lukáš Janota) a která se v původním filmu neobjevila.

MIKE

Osmidílný limitovaný seriál MIKE je dílem tvůrce a scenáristy Stevena Rogerse a týmu, který se podílel na filmu Já, Tonya, a Karin Gistové. Zabývá se dynamickým a kontroverzním příběhem Mikea Tysona, věnuje se bouřlivým vzestupům a pádům jeho boxerské kariéry i osobního života a sleduje, jak se z milovaného světového sportovce stal vyvrhel a opět miláček. Seriál zkoumá také třídní a rasové poměry v Americe, slávu a moc médií, misogynii, sociální nerovnosti, příslib amerického snu a posléze i naši vlastní roli při utváření Mikeova příběhu.

Thor: Láska jako hrom

Thor (Chris Hemsworth) se nachází na své nejtěžší životní cestě – k nalezení vnitřního míru. Jeho cestu za odpočinkem však přeruší galaktický zabiják Gorr the God Butcher (Christian Bale), který usiluje o zánik bohů. Thor požádá Valkýru (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) a svou ex-přítelkyni Jane Foster (Natalie Portman), která – k Thorovu překvapení – ovládá mocné kladivo Mjolnir stejně jako mocný Thor. Společně se vydávají na vesmírné dobrodružství, aby odhalili tajemství Gorra a zastavili ho dříve, než bude pozdě.

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Obi-Wan Kenobi: Jediův návrat 

V tomto speciálu se dozvíme více o návratu Obi-Wana Kenobiho a Anakina Skywalkera, tak stejně jako o návratu Ewana McGregora a Haydena Christensena k jejich ikonickým rolím. Uvidíme režisérku Deborah Chow při práci, jak vede herce a štáb při tvorbě nových hrdinů a padouchů, kteří ožívají po boku oblíbených postav ságy Star Wars.

Auta na cestách

Pixar Animation Studios se vrací do světa Aut se zcela novým původním seriálem Auta na cestách. Jednotlivé epizodky vyprávějí příběhy závoďáka Bleska McQueena a jeho nejlepšího kamaráda Buráka, kteří se vydávají na východ od Kardanové Lhoty na výlet napříč Spojenými státy, aby se setkali s Burákovou sestrou. Každá jejich zastávka je pro ně dobrodružstvím. Čekají nás nevšední atrakce i zábavné nové postavičky.

Další premiéry, které bude možné v síti vidět od 8. září:

  • Svatební sezóna (Wedding Season)
  • Assembled: Jak se natáčel Thor: Láska jako hrom
  • Tierra Incógnita: Utajená země
  • Dospívání
  • Epická dobrodružství s Bertiem Gregorym

Disney+ si můžete předplatit za stále výhodnou cenu zde

Související články

Dnes nejčtenější

.