Zavřít reklamu

Ať už se za merunou honíte aktivně, rekreačně, nebo je vaším největším koníčkem sledování počínání světových i tuzemských mančaftů z pohodlí domova, může vám titul Dark Tip značně rozšířit obzory. Jeho velkou výhodou je i to, že umí zdramatizovat i poměrně nudný zápas. 

Aplikace Dark Tip je totiž komplexním nástrojem pro všechny fotbalové sázkaře a fanoušky. Najdete zde fotbalové matematické tipy, kalkulačku kurzů, sázkovou akademii, fotbal dnes, fotbal živě, fotbalové výsledky a mnoho dalšího. A protože jsme právě na začátku aktuální 1. české fotbalové ligy, která odstartovala 30. července, je na čase se na ni řádně přichystat.

Fotbal z celého světa 

Abychom ale byli konkrétnější, aplikace sbírá data z více jak tisícovky světových fotbalových soutěží, takže pokud dáváte přednost jinému než ryze tuzemskému fotbalu, buďte si jisti, že zde o něm najdete zcela vše. Nemusí to přitom být zrovna Premier League, Bundesliga, italská serie A nebo španělská La Liga. Máte je sice vypsané hned na úvodní stránce, protože jsou přece jen nejpopulárnější, ale dole si můžete rozkliknout i typy na fotbal podle dne, nebo fotbalové předpovědi podle krajin. Kde se tedy hraje fotbal, tam nabízí aplikace své predikce.

Právě to je také hlavní náplní titulu, který na první pohled nemusí vypadat zrovna moderně, protože se vlastně jedná spíše jen o webovou aplikaci, vše ale dohání množstvím informací. U jednotlivých utkání totiž máte graf pravděpodobnosti, který ukazuje, jestli bude daný tým v daném klání bodovat. K tomu jsou zde rovnou vypsané i kurzy, díky čemuž rychle najdete hodnotné sázky. Samozřejmě to vede k tomu, že máte naprosto ideální přehled o tom, jak pravděpodobně zápas dopadne, a podle toho si na něho můžete i vsadit. Ne že bychom vás k tomu ale nabádali. 

Chytrý algoritmus 

Jednotlivé kalkulace jsou vytvářeny sofistikovaným matematickým algoritmem bez jakéhokoli lidského zásahu. Algoritmus se navíc sám učí a upravuje tak, aby dosahoval těch nejlepších – a nejreálnějších – výsledků. Protože jsou pak tyto výsledky zpětně ověřované, tak v sekci Tipy na futbal najdete jen ty ligy a zápasy s největší predikční přesností.

Protože je celý titul ve slovenském jazyce, není problém se zde jakkoli zorientovat a podrobně si pročítat jednotlivé predikce. Navíc Akadémia Tipovania vás provede krok za krokem procesem teorie pravděpodobnosti, tvorbou kurzů a hledáním ideální hodnoty tak, aby se z vás stal úspěšný tipér, který svůj koníček povýší třeba na další úroveň. K tomu je zde ještě Kalkulačka kurzov, ve které si můžete nadefinovat vlastní hodnoty a zjistit výsledek. 

Aplikace je nicméně i hodnotným zdrojem informací, takže zde najdete patřičné fotbalové zpravodajství, opět ve slovenštině. Projekt už má také něco za sebou, protože vznikl v roce 2018, a aplikace Dark Tip pak spatřila světlo světa právě letos (na iOS je poskytován původní titul Rowdie). Tipy na zápasy, které vám aplikace poskytuje, jsou samozřejmě zcela zdarma. 

Aplikace Dark Tip v Google Play

Dnes nejčtenější

.