Zavřít reklamu

Samsung nám na začátku srpna představil duo svých nových ohebných telefonů řady Galaxy Z pro rok 2022. Pořizovací ceny nejsou zrovna nízké, ale pokud máte o tyto smartphony zájem, tak na nich můžete v předprodeji ušetřit nemalý finanční obnos. Máte na to ale už jen týden. 

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 jdou do prodeje 26. srpna, a Samsung, stejně jako distribuční společnosti, na ně aktuálně přijímají předobjednávky. V rámci nich pak právě můžete využít akce výkupu svého starého zařízení, kdy vám jej společnost nejen vykoupí za aktuální hodnotu, ale zároveň k němu poskytne i skvělý bonus. V případě prvního řečeného je to až 10 000 Kč, v případě druhého až 7 000 Kč.

Samozřejmě záleží, jaký telefon Samsungu výměnou dáte, stejně jako na jeho stavu. Jisté ale je, že se jedná o velice zajímavou akci, protože se nejen že zbavíte třeba svého dosluhujícího stroje a uděláte něco pro naši planetu, ale také za něho dostanete reálnou hodnotu a bonusem si snížíte náklady na pořízení jedné z novinek. Musíte se jen stihnout rozhoupat do 25. srpna.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 předobjednáte například zde

To samé nicméně platí i pokud si chcete pořídit hodinky Galaxy Watch5, tedy alespoň s ohledem na termíny. U nich totiž v předprodeji získáte sluchátka Galaxy Buds Live za jedinou korunu. Jejich původní cena je přitom 3 790 Kč. Nejedná se však o žádné staré skladové zásoby, protože sluchátka jsou nové onyxové barvy. Vše o cenách jednotlivých modelů telefonů a hodinek s jejich variantami se dozvíte z našeho článku.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro předobjednáte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.