Zavřít reklamu

Jak jste možná zaznamenali, Motorola minulý týden představila novou vlajkovou loď X30 Pro (na mezinárodních trzích ponese název Edge 30 Ultra). Jde o vůbec první telefon chlubící se 200MPx fotoaparátem Samsungu. Již delší dobu se spekuluje o tom, že smartphone se stejným 200MPx fotoaparátem chystá i Xiaomi. Podle nyní zveřejněných neoficiálních informací jím bude model Xiaomi 12T Pro.

Fotografie zveřejněná webem PhonAndroid ukazuje modul fotoaparátu s černým vyčnívajícím čtvercem, který ukrývá hlavní senzor. Modul vypadá prakticky stejně jako ten u nové „vlajky“ Redmi K50 Ultra, akorát v jeho pravé dolní části nevidíme nápis 108MP, nýbrž 200MP. Web tvrdí, že snímek ukazuje záda telefonu s názvem Xiaomi 12T Pro.

Redmi K50 Ultra byl uveden na čínskou scénu 11. srpna a Xiaomi má ve zvyku uvádět telefony značky Redmi na mezinárodní trh pod jinými jmény, takže je více než pravděpodobné, že Redmi K50 Ultra bude mimo Čínu nést název Xiaomi 12T Pro. Kromě jiného fotoaparátu by měl mít velmi podobné či rovnou stejné specifikace, očekávat tedy můžeme 6,67palcový OLED displej se 144Hz obnovovací frekvencí, čipset Snapdragon 8+ Gen 1 či baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 120 W. Kdy by mohl být představen, není v tuto chvíli známo.

Související články

Dnes nejčtenější

.