Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Teprve nedávno na trh vstoupil zbrusu nový chytrý fitness náramek a již nyní je k dostání s nevídanou slevou! V rámci současné akce si totiž můžete přijít na oblíbený Xiaomi Mi Band 7 Pro, který vás dokáže překvapit nejen svým elegantním a precizním zpracováním, ale také širokou škálou různých funkcí a možností. Pojďme si na něj proto společně posvítit.

Xiaomi Mi Band 7 Pro

Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 7 Pro je perfektním parťákem pro každodenní život, jelikož se kompletně stará o monitorování vaší fyzické aktivity a zdraví. Jeho naprostým základem je 1,64″ AMOLED displej, který jde ruku v ruce s precizně zpracovanými kovovými rámečky a obecně tak vytváří elegantní podobu produktu. Co u tohoto kousku nadále potěší, je jeho výdrž baterie a rychlost jejího nabíjení. Již za pouhých 5 minut totiž nabijete dostatek energie pro případné osmihodinové měření spánku. Pokud byste tedy večer zjistili, že jste zapomněli náramek nabít, postačí vám pouhých 5 minut. Z hlediska výdrže nabízí Xiaomi Mi Band 7 Pro výdrž na jedno nabití až 12 dní, při větší zátěži 6 dní.

Pojďme se ale zaměřit na to zásadní, k čemu je produkt vlastně určen – monitorování fyzických aktivit a zdraví. Tento chytrý náramek měří řadu parametrů neustále. Díky tomu máte detailní přehled o vývoji srdečního tepu v průběhu dne či o saturaci kyslíku v krvi. Aby toho ale nebylo málo, náramek dokáže taktéž identifikovat, zda se netrápíte s nátlakem. Samozřejmostí je také monitoring spánku nebo ženského cyklu a pro zklidnění nechybí ani meditace v kombinaci s dechovými cvičeními. Se skvělými výsledky můžete také počítat i při trackování fyzických aktivit. Xiaomi Mi Band 7 Pro je totiž vybaven GPS modulem pro lepší monitorování, díky čemuž máte přehled o trajektorii venkovních cvičení – tu uvidíte rovnou na displeji, nebo v appce na vašem smartphonu.

xiaomi mi band 7 pro 5

Tento náramek vám navíc dokáže pomoci s další skvělou věcí a obecně vás ve cvičení posunout o několik úrovní dál. Nechybí zde totiž takzvaný osobní trenér, konkrétně kouč pro běh, který vám dokáže pomoct a poradit s řadou záležitostí. Celkově si Xiaomi Mi Band 7 Pro poradí s monitorováním 117 sportovních aktivit, tudíž se můžete pustit prakticky do čehokoliv, co máte nejraději. Fitness náramek je k dostání v hned dvou provedeních – bílé a černé – přičemž stejně tak nechybí možnost personalizace ciferníku či výměna řemínku. Po propojení náramku s telefonem samozřejmě nechybí možnosti jako příjem telefonních hovorů a notifikací, ovládání hudby, offline placení a další. Xiaomi Mi Band 7 Pro také poslouží také pro připomínky či jako budík. V závěru ještě nesmíme zapomenout zmínit, že je náramek samozřejmě voděodolný (5 ATM).

Nyní za méně než polovinu!

Jak už jsme zmínili hned v úvodu, chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 7 Pro si nyní můžete pořídit s nevídanou slevou! V rámci současné akce na Tomtop.com je totiž k dostání za méně než polovinu, respektive s 56% slevou. Cena proto klesla z původních 164,50 € na pouhopouhých 72,59 € (včetně DPH). V ceně je navíc započtena DPH i náklady na dopravu. Pokud vás tato nabídka zaujala, pak byste rozhodně neměli otálet. Slevová akce je totiž časově a kusově omezená. Nepropásněte proto tuto jedinečnou příležitost.

Xiaomi Mi Band 7 Pro s 56% slevou zakoupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.