Zavřít reklamu

Na nejnovější akci Galaxy Unpacked představila společnost Samsung Electronics svou novou generaci zařízení, která uživatelům přinesou mobilní zážitky bez bariér – Galaxy Z Flip4, Galaxy Z Fold4, Galaxy Watch5 a Watch5 Pro a Galaxy Buds2 Pro. V případě, že se vám nepodařilo stihnout živý přenos události, můžete se podívat na jeho záznam níže.

Neděste se ale celkové stopáže. Ta má totiž 2 hodiny, 40 minut a 50 sekund, ale je to dáno tím, že je ve smyčce oněch důležitých 55 minut. Zároveň společnost ve svém tiskovém oddělení uveřejnila podrobné infografiky ke všem novinkám, takže pokud jdete po specifikacích, nemusíte je nikde složitě hledat a zde je máte pěkně přehledně na jednom místě.

Všechny novinky jsou již v předprodeji, kdy k nim společnost nabízí i zajímavé cenové zvýhodnění. Ostrý start prodejů začíná v pátek 26. srpna, kdy také předprodeje a možnost získat nějaký bonus končí. Máte-li tedy o nějakou novinku zájem, určitě byste neměli příliš váhat. Byli jsme navíc ubezpečeni, že skladových zásob je tentokrát dostatek a neměla by se opakovat situace ze začátku roku, jako tomu bylo u řady Galaxy S22.

Nové produkty Samsungu můžete předobjednat např. zde

Související články

Dnes nejčtenější

.