Zavřít reklamu

Samsung tentokrát nečeká několik měsíců, jako tomu bylo loni, aby uvedl na trh Galaxy Z Flip4 v edici Bespoke. Ta je tak dostupná ihned po představení telefonu. Zákazníci si mohou vybrat z vlastních barevných kombinací a své zařízení si tak skutečně přizpůsobit k obrazu svému. Tuzemský zákazník si ale musí nechat zajít chuť.

Edice Bespoke bude nyní dostupná ještě ve více zemích a nabídne přitom další barevné kombinace. U modelu Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition bylo možné vybrat pouze 49 barevných kombinací a objednat si jej mohli pouze zákazníci v 7 zemích. Ti si nyní mohou pro svůj Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition vybrat ze 75 barevných kombinací. Rozšířena byla také dostupnost programu, který se rozšířil na 28 zemích po celém světě. Úplný seznam bude teprve následovat, ale už nyní od českého zastoupení Samsungu víme, že Česká republika mezi nimi nebude.

Zájemci o Galaxy Z Flip4 v těchto zemích si budou moci vybrat z barev zadního skla a možností rámečků a přizpůsobit si tak své skládací zařízení dle svého uvážení. Společnost bude zákazníkům nabízet také službu Bespoke Upgrade Care, která jim umožní změnit barvy jejich zařízení, kdykoli budou sami chtít. Vše ostatní zůstává stejné. Bespoke Edition je pod kapotou úplně stejná jako běžný Galaxy Z Flip4, takže specifikace, funkce a veškeré vlastnosti jsou totožné.

Samsung Galaxy Z Flip4 předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.